Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Документація

Sertificate
Sertificate
Sertificate
Sertificate

Sertificate
Sertificate
Sertificate
Sertificate
Sertificate
Sertificate

Замовити пожежну сигналізацію під ключ

Пожежна сигналізація дозволяє своєчасно виявляти ознаки загоряння на самих ранніх етапах і попереджати людей, що знаходяться в приміщенні, про виникнення загрози їхньому життю через передачу сигналу тривоги, тим самим. За сучасними стандартами такі системи в обов'язковому порядку встановлюються на всіх об'єктах, де працюють люди. Слід пам'ятати, що від якості їх роботи залежить життя людей і захист майна. Ефективність такої системи багато в чому залежить від якості її установки. Монтаж пожежної сігналізаціі- вельми складна і копітка роботою, яка вимагає не тільки певних знань, а й навичок. Щоб уникнути проблем в майбутньому, настійно не рекомендується проробляти монтажні роботи самостійно - для цього краще за все звернеться до фахівців компанії FireSecurity.

Пожежна сигналізація під ключ - ключові компоненти системи

Залежно від виду пожежної сигналізації, вона складається з таких компонентів:
 • приймальний блок системи - грає ключову роль і відповідає за контроль роботи датчиків, шлейфів, автоматичних засобів гасіння та оповіщення, а також інших елементів;
 • датчики диму -улавлівают найменшу концентрацію диму в приміщенні в самому початку загоряння і подають сигнал тривоги;
 • ттемпературні датчики - спрацьовують при значному підвищенні температури на ділянці, навіть якщо дим при цьому відсутня;
 • сповіщувачі з ручним керуванням - активуються вручну при натисканні тривожної кнопки або повороті відповідного важеля;
 • сповіщувачі з автоматичним управлінням - активуються автоматично після спрацьовування датчиків, виконують подачу звукових, світлових і інших сигналів;
 • світлові табло - вказують напрямок до шляхів евакуації, а завдяки підсвічуванню добре помітні навіть при сильному задимленні.

Всі прилади монтуються відповідно до строгих правил. Наприклад, якщо неможливий їх відкритий монтаж в приміщенні - вони поміщаються в замикаються шафах, виконані з вогнетривкого матеріалу. Також вони повинні бути розташовані не нижче півтора метра від підлоги. Прокладка кабелів виконується таким чином, щоб вони не створювали незручностей для переміщення людей, перебуваючи в безпечному місці. Також вони не повинні псувати дизайн інтер'єру і «кидатися в очі». Необхідно виключити порушення цілісності кабелів через меблів, відкриття / закриття дверей або домашніх тварин. Іншим важливим моментом є наявність резервного джерела живлення системи.

Монтаж пожежної сигналізації - основні етапи

Установка пожежної сигналізації повинна проводитися поетапно. При цьому необхідно дотримання всіх правил і технологій. Весь процес складається з трьох етапів:

 • Обстеження об'єкта-на даному етапі проводиться збір характеристик споруди (загальний метраж, кількість поверхів, наявність ліфтів, планування внутрішніх приміщень, і т.д.), складається акт обстеження його протипожежної безпеки. Це необхідно для складання робочого проекту або техзавдання, визначення типу та складності монтажних робіт, а також вибору обладнання, яке буде використовуватися. За підсумками обстеження складається кошторис і укладається договір із замовником.
 • Підготовка проекту - наступний етап включає в себе комплекс індивідуальних для кожного об'єкта заходів, спрямованих на те, щоб подальша установка обладнання була правильною і виключити виникнення проблем в майбутньому. При розробці проекту складаються всі необхідні документи, які повинні відповідати стандартам МНС, ГОСТам і т.д. Розраховується кількість датчиків для кожного приміщення, підбирається місце для їх розташування.
 • Монтаж і налагодження обладнання - фінальний етап має на увазі безпосередньо самі установчі роботи і з'єднання елементів пожежної сигналізації в єдине ціле. У суворій відповідності з техзаданием розміщуються всі необхідні датчики (температури, задимленості), і, в деяких випадках, камери для відеоспостереження.

Після того, як відповідними організаціями будуть проведені всі перевірки і з'ясовано функціональне стану обладнання, воно вводиться в експлуатацію. Також замовник отримує всю технічну документацію.

Чому вигідно звертатися до нас?

Компанія FireSecurity надає свої послуги на українському ринку вже не перший рік і користується заслуженою популярністю серед клієнтів. Пожежна сигналізація під ключ здається клієнтові з наданням всіх погоджувальних і дозвільних документів, які враховують норми чинного законодавства.

Звернувшись до нас, ви отримуєте наступні переваги:

 • працюємо з дотриманням всіх вимог до протипожежної безпеки, ми неухильно дотримуємося їх.
 • грамотно і з професіоналізмом підходимо до вирішення поставлених завдань на всіх етапах облаштування системи і неухильно дотримуємося попередньо складеним планом;
 • видаємо оформлену в письмовому вигляді гарантію якості обладнання і виконуваних нашими фахівцями монтажних робіт;
 • проводимо розрахунок вартості обладнання і його монтажу з урахуванням індивідуальних параметрів об'єкта.

Крім установки ми проводимо технічне обслуговування пожежної сигналізації та усунення виявлених несправностей. Послуга під назвою аудит пожежної сигналізації, яку ми надаємо нашим клієнтам, включає в себе огляд об'єкта на наявність порушень, невідповідностей або відступів від нормативних документів, аналіз проектної документації, розрахунок пожежних ризиків і розробку заходів щодо усунення недоліків в системі пожежної безпеки (якщо це необхідно ). Якщо ви хочете встановити пожежну сигналізацію в Києві або іншому місті України, звертайтеся в нашу компанію FireSecurity. Зв'язатися з нами можна зателефонувавши за номером телефону, який вказаний на сайті, або залишивши лист на e-mail. Ми запропонуємо вам пораду в телефонному режимі і дамо вичерпну інформацію по обладнанню, його призначення та особливості експлуатації. Наші висококваліфіковані фахівці виконають всі етапи установки сигналізації, протестують її і здадуть в експлуатацію в найкоротші терміни.

Категорії