Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Пожежні шафи


Сравнение товаров
Показано с 1 по 22 из 22 (всего 1 страниц)

Пожежні шафи

У необхідності дотримання правил пожежної безпеки не може бути винятків, ніяких поблажок. Вогонь нікого і нічого не щадить. Він починається різко, до нього складно підготуватися, а наслідки можуть бути жахливими. Цінні і не дуже цінні речі перетворюються в попіл і часто не підлягають відновленню. Вогонь, безперечно, потрібна. Але, звертаючись з ним, важливо не забувати про техніку безпеки. І, починаючи обладнати систему пожежної безпеки на вашому об'єкті, в першу чергу варто замовити пожежні шафи.

У нашому онлайн-магазині є великий асортимент товарів з даної тематики. У нас ви знайдете тільки якісні вироби, які мають сертифікати якості і схвалені державною службою безпеки.

Пожежна сигналізація під ключ: вибираємо тільки якісне і потрібне

Найважливіше, що потрібно передбачити для захисту будь-якого об'єкта, - пожежна сигналізація під ключ. Комплекс таких заходів допоможе повністю закрити питання з охорони майна та життя людей від вогню. І те, що повинно у вас бути обов'язково, - це пожежні шафи. У них зберігається все необхідне для початку гасіння пожежі. Як правило, мова може йти про:

  1. Вогнегасники. Ними легко загасити розбурхане полум'я в невеликому за площею приміщенні і на відкритому майданчику.
  2. Шланг для подачі пожаротушащего складу. З його допомогою можна прицільно розпорошити РЕАЛИЗАЦІЯ склад і погасити полум'я.
  3. Вентиль. До нього приєднується шланг в процесі гасіння вогню.

Пожежні шафи випускаються в різних розмірах. Вони вибираються відповідно до того, що саме планується зберігати. А також розміри шафи відрізняються за розміром - висоті, ширині і глибині. У нашому асортименті ви знайдете пожежні шафи будь-яких габаритів і місткості.

Монтаж пожежної сигналізації - безпека понад усе

Таку відповідальну справу, як монтаж пожежної сигналізації - важливий крок в обладнанні будь-якого приміщення. Будь-то житлова нерухомість або комерційний об'єкт. У цьому питанні можна довіряти тільки професіоналам. А при виборі комплектуючих - тільки відомим брендам. У нашому магазині представлені виключно ті товари, що пройшли обов'язкову сертифікацію і гарантовано будуть ефективні в роботі.

Все пожежне обладнання повинно відповідати стандартам. Це стосується не тільки габаритних розмірів, а й зовнішнього вигляду. Наприклад, купити пожежні шафи можна цілком певного забарвлення. Вони можуть бути або повністю червоні, або двох кольорів - червоного і білого. Такі кольори найкраще кидаються в очі і їх найпростіше знайти в екстремальній ситуації, коли на рахунку кожна секунда часу. Також при обладнанні пожежного куточка необхідно передбачити кут розкриття дверей пожежної шафи. Він повинен становити не менше 170 градусів. В іншому випадку, дістати швидко вміст і задіяти його для гасіння вогню.

Своїм клієнтам гарантуємо високий рівень обслуговування і прийнятні ціни на сертифікований товар. Замовляйте, відправимо в будь-яку точку України!

Часті питання про Пожежні шафи 2024

Самые недорогие товары в категории:
🚚 Які товари є в наявності на складі?