Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Продаж вогнегасників


Купити вогнегасники Тільки сертифіковані вогнегасники.

Пожежа може статися будь-де. Іноді він є наслідком недбалості, а іноді -чьімі-то умисними діями. Як би там не було, а наслідки можуть бути дуже сумними, якщо місце горіння терміново не локалізувати і не загасити. Тому, важливо заздалегідь вогнегасник купити. З його допомогою набагато простіше убезпечити себе і власне майно.

Вогнегасники: класифікація

На даний момент на нашому ресурсі ви можете купити вогнегасник за найкращою ціною. Є значний асортимент за вагою і діючої речовини. Що стосується наповнювача, то пропонуємо вам два варіанти вогнегасників:

  • Вогнегасник порошковий. Це самий розкуповують варіант вогнегасників. У його складі спеціальний порошок, що і зрозуміло з самої назви. Найбільше він підходить для гасіння пожеж в ангарах, на вулиці, в коридорах і вестибюлях. А ось для гасіння в житловій зоні або кабінетах - варіант не такий гарний. Справа в тому, що при роботі він покриває весь простір дрібним білим порошком. Він покриває всі навколо, забирається в найдрібніші щілини. Та так, що вичистити його неможливо. Тому рекомендуємо використовувати виключно в тих місцях, де псування майна нестрашно, а прибирання не становить труднощів.
  • Вогнегасник вуглекислотний. Це сучасний вогнегасник, який можна застосовувати не тільки на вулиці, але і в житловій зоні, в офісних приміщеннях. Процес гасіння можливий лише в тому випадку, якщо горіння відбувається при згорянні кисню. При горінні без кисню він неефективний. При цьому слід зазначити, що при гасінні майно практично не постраждає, адже немає ні води, ні порошку немає. Однак обов'язковою є гарне провітрювання приміщення після гасіння пожежі. В іншому випадку, можна легко отруїтися вуглекислим газом, який виділяється вогнегасником.

Який вогнегасник купити?

Для того щоб гасіння пожежі було максимально швидким і ефективним, важливо правильно підібрати вогнегасник. На кожному з них є буквена маркування. Кожна буква має своє значення:

  • А клас. Позначає, що можна загасити горіння твердих горючих речовин, що мають органічне походження. Наприклад, папір, натуральну тканину і дерево.
  • В клас. Можливо гасіння рідких або твердих речовин, які розтоплюються.
  • З клас. Підходить для гасіння газоподібних речовин.
  • D клас. Можливо гасіння металів і сплавів з нього.
  • Е клас. Вогнегасники з маркуванням Е-класу-класу підходять для гасіння електроустановок.

Тому, якщо у вас вогнегасник з маркуванням АВС, їм не вийде гасити метали, а ось для паперу, рідких розтоплюють і газоподібних речовин - ідеальне рішення. Перед покупкою обов'язково прикиньте, що саме потрібно гасити і на підставі цього вибирайте виріб.

У нашому арсеналі дійсно ефективні вогнегасники, що мають ліквідну дату виробництва і необхідні сертифікати якості. А головною перевагою буде ціна - розцінки у нас цілком прийнятні. Доставка здійснюється по всій Україні.

Ціни на Продаж вогнегасників в Київі 2024

Продаж вогнегасниківВартість

Часті питання про Вогнегасники 2024

🚚 Які товари є в наявності на складі?