Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Порошкові вогнегасники


Сравнение товаров
Показано с 1 по 7 из 7 (всего 1 страниц)

Порошкові вогнегасники: застосування та основні переваги

Пожежа завжди застає зненацька і несе псування майна. Але для того, щоб мінімізувати збитки від нього, важливо бути готовим до нього. Найбільш правильним стане рішення заздалегідь купити порошкові вогнегасники. З ними гасіння пожежі буде набагато простіше, а збитки - меншими.

Порошкові вогнегасники - що це?

Найчастіше в магазинах можна зустріти порошкові вогнегасники і вуглекислотні. Давайте ж розберемося з тим, що ж собою являють порошкові вогнегасники. Їх наповнення завжди - порошок. А ось склад його може різнитися. Як правило він складається з таких сумішей:

  • суміш з фосфорно-калійної солі
  • суміш бікарбонат лужних металів;
  • суміш з хлоридів лужних металів і графіту;
  • суміш насиченого хладоном силикагеля.

Найбільш популярними на даний момент є вогнегасники з суміші фосфатів амонію. Це викликано відразу декількома моментами. По-перше, хороша ефективність при гасінні пожежі. По-друге, це мінімальна вартість складу, а, значить, і самого виробу.

Що стосується дію порошкового вогнегасника сілікагельного, то він ідеально підходить для гасіння предметів, які мають низьку температуру горіння. При гасінні їм відбувається активне виділення газів, які захищають об'єкт і не дають вогню розповсюджуватися.

Кількість основної діючої речовини в порошкових вогнегасниках в середньому становить 95 відсотків від загальної маси. Це негорюча маса. Решта складу займають допоміжні речовини. Вони можуть займати 3-5% від загальної кількості. Наприклад, це можуть бути:

  • біла сажа;
  • аеросил АМ-1-300;
  • кремнийорганические рідини.

Також до складу можуть входити такі добавки, як депресанти, антиоксиданти та інші добавки.

Як вибрати і правильно купити вогнегасник порошковий?

Головне завдання вогнегасника - локалізація і гасіння пожежі. Але так як навіть в одному приміщенні можуть горіти різні речі, то і підхід їх гасіння повинен відрізнятися. Для простоти підбору вогнегасника, існує спеціальна класифікація:

  • А - підходить для гасіння натуральних матеріалів, наприклад, паперу, дерева, тканини;
  • В - гасіння рідких і твердих розтоплюють матеріалів:
  • З - гасіння газоподібних речовин;
  • D - гасіння металів і сплавів на їх основі;
  • Е - гасіння електроустановок.

Для того щоб бути впевненим в тому, що куплений вогнегасник зміг впоратися з гасінням вашого пожежі, важливо уважно придивитися до приміщення і з'ясувати, що конкретно в ньому може горіти. На підставі цих висновків і вирішуйте який купити вогнегасник порошковий.

Якщо ви не можете самостійно розібратися і зробити вибір, звертайтеся до наших фахівців. Із задоволенням допоможемо підібрати саме той варіант, що потрібен саме у вашому випадку. А ще гарантуємо максимально прийнятну вартість і доставку по всій території України. Звертайтеся!

Часті питання про Порошкові вогнегасники 2024

Самые недорогие товары в категории:
Порошковые огнетушители - Огнетушитель автомобильный ОП-1 самый дешевый в Порошкові вогнегасники
Порошковые огнетушители - Огнетушитель автомобильный ОП-2 самый дешевый в Порошкові вогнегасники
Порошковые огнетушители - Огнетушитель порошковый ОП-5 самый дешевый в Порошкові вогнегасники
🚚 Які товари є в наявності на складі?