Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Порошковые огнетушители - Огнетушитель автомобильный ОП-2

Код товару: 136
1
330.00 грн
В наявності
Порошковий вогнегасник ВП-2 (ВП-2)Порошковий вогнегасник ВП-2 (ВП-2) - просте і при цьому легке переносний пристрій. Призначається для застосування в екстрених ситуаціях, коли необхідно позбутися від пожеж різного класу. Основна відмінна риса вогнегасника такого типу - невисока вартість. Він має дос...

Порошковий вогнегасник ВП-2 (ВП-2)

Порошковий вогнегасник ВП-2 (ВП-2) - просте і при цьому легке переносний пристрій. Призначається для застосування в екстрених ситуаціях, коли необхідно позбутися від пожеж різного класу. Основна відмінна риса вогнегасника такого типу - невисока вартість. Він має досить містку ємність і практично універсальний у використанні.

Конструкція і характеристики порошковий вогнегасник ВП-2 (ВП-2)

Пристрій вогнегасника досить просте. В його основі - міцний металевий балон. Запірний механізм і сопло заблоковані спеціальної пломбою, яка захищає вогнегасник від випадкового спрацьовування. Також є індикатор внутрішнього тиску, який дозволяє дізнатися, як багато суміші ще залишилося всередині.
Вогнегасник порошкового типу наділений такими технічними характеристиками:
 • гасить речовина - порошкова суміш;
 • вага речовини - 2 кг;
 • загальна вага обладнання - 3 кг;
 • габарити - 35х11,5 см;
 • обсяг корпусу - 2,5 л;
 • тривалість роботи - до 5 сек;
 • максимальний рівень тиску - 1,6 мПа;
 • розкид температури зберігання - від -20 до +50 градусів.
 • Класи пожежі та місця експлуатації
Порошковий вогнегасник ВП-2 (ВП-2) універсальний, оскільки може бути використаний для пожеж різного класу. Коли причиною загоряння стають:

 • тверді горючі речовини і матеріали (А);
 • плавкі матеріали і горючі рідини (В);
 • газоподібні речовини (С);
 • горючі деталі електричних пристроїв або обладнання під напругою (Е);
Завдяки тому, що пристрій має невеликі габарити і вага, а також універсальний в застосуванні, його легко можна задіяти не тільки в житлових будинках або просто в приміщенні, де присутні люди. Але також в автомобілях - як легкових, так і вантажних. Вогнегасником завжди укомплектований пожежний щит на виробничих потужностях і складах.

Як правильно використовувати порошковий вогнегасник

Такий варіант обладнання для пожежогасіння можна використовувати неодноразово. Ось як правильно це робити при настанні екстреної ситуації:
 1. Зламати захисну пломбу.
 2. Зупинитися на відстані кількох метрів від точки загоряння.
 3. Направити сопло на вогонь.
 4. Натиснути на важіль розпилювача.
Вогнегасники даної серії заряджені сумішшю гасить порошку і вуглекислого газу до тиску 16 атм. Спеціальний індикатор, розташований на голівці, дозволяє відстежувати працездатність пристрою, щоб не сталося непередбачених ситуацій.

Користуючись вогнегасником порошкового типу в закритому приміщенні, потрібно пам'ятати, що випущена суміш сильно ускладнює загальну видимість, що може створити проблеми під час евакуації. Крім того, перед використанням важливо пам'ятати про захисні заходи. Зокрема, захищати очі, ніс і рот. Якщо гасити пожежу доводиться на відкритій місцевості, направляти струмінь суміші потрібно виключно у напрямку вітру.

Базові правила зберігання і заборони на експлуатацію

Цей пристрій потрібно вкривати від впливу прямого сонячного освітлення, атмосферних опадів і занадто високих температур. Останні, до речі, можуть бути викликані не тільки кліматичної спекою, а й температурою працюючого виробничого обладнання.

Місце і умови зберігання зобов'язані гарантувати цілісність пристрою і збереження пломби. Всі умови зберігання, а також регулярність проходження техоглядів строго повинні фіксуватися в спеціальному паспорті, а також в гарантійному талоні.

Вогнегасники порошкового типу небажано використовувати для гасіння електрообладнання, яке може зламатися під впливом порошку. Наприклад, це ЕОМ, електро-пристрої колекторного типу і так далі. Також суворо заборонено використовувати пристрій для загорівся електричного обладнання, робоча напруга якого перевищує 1000В.

Крім того, ОП2 не призначаються для того, щоб гасити загоряння, викликані лужними або лужноземельними металами. До цього переліку входять також джерела, для горіння яких немає необхідності в доступі повітря.
Leave a review
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.