Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Стволи пожежні


Пожежні стволи

Система боротьби з пожежами передбачає участь автомобільної техніки і безлічі елементів. Ствол пожежний - то, без чого локалізація загоряння була б сильно утруднена. Це брандспойт для проведення централізованого потужного водного напору в осередок виникнення вогню. Він складається з конуса, що з'єднує додаткові вставки, і додатковий елемент, який призначений для певного виду струменя. Пожежний ствол фіксується з одного боку рукава пожежного, може проводитися з різних матеріалів, але найчастіше це метал.

Які бувають види пожежних стволів

Пожежні стволи діляться на дві великі групи.

1. Лафетні пожежні стволи - потрібні при установці на будь-якому спеціальному транспорті для боротьби з вогнищами появи вогню. У свою чергу, відрізняються між собою по висоті посадки, наявності регулятора тиску струменя та інших допоміжних головок. Відстань, на яке подається струмінь лафетного ствола, 30-60 метрів. Бувають наступних підвидів:
• по можливості пересування: стаціонарні та мобільні;
• по різновиди струменя: універсальні або перекривного;
• за способом управління: дистанційним способом або вручну.
2. Ручні пожежні стволи - йдуть в хід тоді, коли необхідна особиста присутність і участь фахівця в усуненні загоряння. Завжди в комплекті з допоміжними насадками для розпилення різноманітних для пожежогасіння речовин. Відстань, на яке подається струмінь ручного ствола, близько 16-18 метрів. Можливості: видавати натиск, утворювати водяній завіс, зупиняти натиск води, утворювати повітряну піну. Види пожежних стволів:
• за методом управління: універсальні (без використання спеціальних кранів) і перекривного (з арматурою);
• по мобільності і способам кріплення: стаціонарні і переносні.

Призначення пожежних стволів

Всі ручні і лафетні пожежні стволи монтуються на стовбур пожежного рукава для використання при першій же необхідності. Пожежні лафетні стовбури фіксуються на опорі і підключаються безпосередньо до насоса на пожежній машині. Призначення пожежних стволів, що забезпечують суцільний натиск води і інших речовин для гасіння, - боротьба з пожежами на тривалій дистанції і в місцях, до яких важко під'їхати машиною.
Пожежні стволи з розпорошеним потоком води та інших засобів для усунення загоряння використовують для усунення загоряння на близькій дистанції, на великих просторах. Рішення про застосування певного виду стовбура приймають пожежні, приїхавши на місце загоряння, попередньо давши оцінку ситуації. Від правильності підібраного стовбура залежить, наскільки швидко погасять загоряння.
Де купити пожежні стволи всіх видів і призначень
Все, що потрібно для гасіння пожеж різних категорій і класів, можна купити в інтернет-магазині Fire Security. Ми пропонуємо широкий асортимент сертифікованих вогнегасників, пожежних стволів і рукавів, гідрантів, пожежних шаф і багато іншого необхідне обладнання. Кожен наш товар перед відправкою ретельно оглядається фахівцями. Ми пропонуємо оптові ціни і постійну систему знижок і акцій.

Ціни на Стволи пожежні в Київі 2024

Стволи пожежніВартість

Часті питання про Стволи пожежні 2024

Самые недорогие товары в категории:
🚚 Які товари є в наявності на складі?