Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Стволи лафетні універсальні


Сравнение товаров
Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)

Стовбури лафетні універсальні: мета і ТТХ

Лафетний стовбур - пристрій, що формує водний струмінь і її подачу. Він монтується на кінці лінії напору. Мета лафетного універсального рукава - подача речовини для того, щоб загасити пожежу. У цій статті ми розглянемо види і класифікації пожежних лафетних стволів.

Універсальний лафетних стовбур: види і відмінності

Існує два види стовбурів: ручні і лафетні. Друга категорія більш продуктивна і монтується на автотранспорті. Перевага лафетних стволів в тому, що вони працюють за допомогою механічного управління. Універсальні моделі, наприклад, РСК-50, яка налаштовується на подачу прямого струменя, а також її розпорошення. Стовбури лафетні універсальні зручні тим, що не потребують самостійному утриманні.

Вони бувають наступних моделей: ЛС-П20, ЛС-П40, ЛС-С20, ЛС-С40, ЛС-С60, ЛС-П60. Пожежний ствол розміщується на пожежній машині або її вишці.

Стовбури лафетні універсальні: які вони бувають

Рідина або піна подаються до місця вогню завдяки пожежним ручним стовбурах. Вогнегасна речовина використовується на відстані 3 або 5 метрів. Завдяки цьому пожежні можуть знаходитися далеко від вогнища загоряння.

Якщо комплектувати рукавні лінії за допомогою цих пристроїв, можна:

 1. з більшою ймовірністю швидше загасити пожежу;
 2. зменшити витрати речовини, яким гасять пожежу.

Так відбувається, тому що діаметр цих пристроїв менше в порівнянні з пожежними рукавами.

Універсальний лафетних стовбур має пристосування, завдяки чому:

 • змінюється напрямок струменя;
 • створюється завіса з рідини;
 • піна або вода подаються частинами.

Ці конструкції встановлюються на пожежні машини, а також використовуються з помпами і конструкціями для боротьби з осередком займання. Вони монтуються на пожежні крани в різних підприємствах і виробництвах. З їх допомогою продуктивність системи пожежної безпеки збільшується.

Пожежні стволи бувають помірного і високого тиску. Ще вони поділяються на ті, які перекриваються і не перекривного. Якщо розглядати їх функції, то існують:

 • створюють суцільну струмінь;
 • розпилюють;
 • з завісою захисту.

Ще пристрої розділяються по кліматичному призначенням.

Сучасні лафетні стовбури

Класична конструкція пристрою складається з:

 • корпусу;
 • сполучної головки;
 • ременя для перенесення.

Корпус може виготовлятися з таких матеріалів, як чавун і алюміній. Однак перший вже застосовується досить рідко, так як пристрої з чавуну виходять дуже важкими. Вони важкі у використанні, тому що пожежний не зможе оперативно пересуватися, через що йому важче загасити пожежу. Пристрої з алюмінію набагато легше, а ще вони покриваються спеціальним захисним засобом для можливості тривалого терміну експлуатації.
Наш інтернет-магазин пропонує своїм покупцям тільки професійне і сучасне пожежне обладнання. Кожен пожежний оцінить, наскільки у нас якісні універсальні лафетні стовбури. Ми працюємо на совість, в чому ви можете переконатися самі!

Часті питання про Стволи лафетні універсальні 2024