Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Вуглекислотні вогнегасники


Сравнение товаров
Показано с 1 по 7 из 7 (всего 1 страниц)

Вогнегасник вуглекислотний

Пожежа завжди починається несподівано. І в цій ситуації важливо бути готовим заздалегідь. В цьому випадку є шанс мінімізувати шкоду і збитки. У цьому однозначно зможе допомогти вогнегасник вуглекислотний. Це сучасний вид засобів огнетушения. І на нашому сайті вони представлені в значному асортименті, а ціни цілком доступні.

Що собою представляє вогнегасник вуглекислотний?

Про його зовнішній вигляд годі й казати. Вогнегасники в усьому світі мають стандартний зовнішній вигляд, його бак із зовнішнього боку завжди забарвлений в червоний колір. А ось вміст - це те, що цікавить багатьох. Тим більше, що саме вміст відповідає за швидкість і безпеку пожежогасіння.

Що стосується складу, то це двоокис вуглецю (СО2), що в загальному-то зрозуміло і з самої назви. Вуглекислота закачана в вогнегасник під високим тиском. Тому, при активації вогнегасника, вона виривається з балона великий струменем у вигляді білої щільної піни, яка б'є на відстань близько 2-х метрів. Вона швидко покриває вогнище тиску, повністю перекриваючи до нього доступ повітря і різко знижує температуру.

Робоча температура, при якій можна використовувати вуглекислотний вогнегасник, становить від -20 до +50 градусів за Цельсієм. Однак варто пам'ятати про те, яка температура струменя, що виривається з балона. А вона може досягати позначки в -70 градусів за Цельсієм. Саме цей факт зобов'язує до акуратності при пожежогасінні:

  1. Категорично не можна використовувати для гасіння воспламенившейся одягу на людині.
  2. Обов'язково контролювати правильність утримання агрегату в руках, не допускаючи доторкання до випускного отвору і трубці.

Якщо не дотримуватися цього правила, дії вуглекислотного огнетушітеляобеспечіт серйозні обмороження, адже контакт з піною температурою -70 градусів - це дуже небезпечно.
В ідеалі, застосовувати такий вогнегасник на самому початку пожежі. В цьому випадку можна досягти максимального ефекту.

Для чого найкраще застосовувати вуглекислотний вогнегасник?

Дане пристосування ідеально пристосоване для акуратного пожежогасіння. Воно не залишає слідів і не псує речі, адже випущена піна швидко випаровується, не залишаючи порошку та інших забруднень. Тому його можна застосовувати для гасіння абсолютно всього неживого. Однак, так як ціна не дуже низька, краще застосовувати його для дійсно дорогих речей, які точно не можна псувати. Наприклад, це можуть бути:

  • Салон автомобіля, незалежно від матеріалу його обробки;
  • Комп'ютерна техніка;
  • Високоточна апаратура;
  • Житлові і нежитлові приміщення.

Після його застосування піна швидко йде без сліду. Однак СО2 є токсичним і його пари можуть привести до отруєння. Тому після застосування, обов'язково добре провітріть приміщення.
Також не забувайте про термін вогнегасника вуглекислотного. Як правило, він становить 5 років з моменту виготовлення.
У нас ви зможете вуглекислотний вогнегасник купити з ліквідним терміном дії і всіма необхідними сертифікатами. Доставимо в будь-який населений пункт України.

Часті питання про Вуглекислотні вогнегасники 2024

Самые недорогие товары в категории:
Углекислотные огнетушители - Огнетушитель ВВК 1,4 (ОУ-2) самый дешевый в Вуглекислотні вогнегасники
Углекислотные огнетушители - Огнетушитель ВВК-2 (OУ-3) самый дешевый в Вуглекислотні вогнегасники
Углекислотные огнетушители - Огнетушитель ВВК-3,5 (OУ-5) самый дешевый в Вуглекислотні вогнегасники
🚚 Які товари є в наявності на складі?