Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Стволи пожежні лафетні


Сравнение товаров
Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)

Лафетний ствол пожежний: особливості застосування і класифікація

Лафетний ствол пожежний - кінцевий елемент системи пожежогасіння, який виконує функцію забезпечення розпилення або організації водяного або повітряно-механічного пінного потоку. Дане обладнання, в порівнянні з ручними стволами, відрізняє більш висока продуктивність і застосування механічного управління. Плюсом відповідних приладів є відсутність необхідності в їх ручному утриманні.

У сучасний період цими пристроями оснащені вся пожежна автомобільна техніка, помпові насоси і установки, що застосовуються з метою знищення вогню.

Як поділяють стовбури пожежні лафетні комбіновані?

Систематизація відповідного обладнання, яке підрозділяється відповідно до технічної організацією свого розташування, включає три різних типи:

  • переносний;
  • стаціонарний;
  • возить.

Відповідно до особливостей функціоналу дане обладнання може мати універсальну специфіку або носити перекривний характер. Зараз можливо лафетні стовбури пожежні купити, оснащені різним типом управління, в тому числі ручного типу настройки і дистанційного.

Переносні лафетні стовбури пожежні і особливості їх будови

Пристрої даного виду переносяться ручним способом. У своєму складі такої лафетних стовбур пожежний має корпус труби, забезпечений усередині чотирилопатевий успокоителем, приймальний корпус з шарнірним клапанним механізмом зворотної дії, а також напірні патрубки і рукоятку управління.

Шарнірним клапаном забезпечується приєднання і можливість заміни рукавних ліній до напірним патрубками без необхідності припинення роботи приладу. Переносні лафетні стовбури пожежні також припускають можливість заміни насадок, які визначають рівень витрат носія.

Специфіка пристрою і функціоналу

Монтуються лафетні стовбури пожежні стаціонарні на автомашинах пожежної служби або вишках, а відрізняють їх порівняно компактні габарити і наявність системи, що подає струменевий потік води або іншої речовини, що використовується в цілях боротьби з вогнем.

Зигзагоподібна конструкція приладів, що включає вигнуті порожнисті тіла, які обертаються, забезпечує можливість вільної маніпуляції потоком і дозволяє уникнути небажаного ефекту реактивної тяги. Насадки, монтовані на кінець стовбура, відповідають за формування характеру струменя вогнегасної речовини, надаючи їй компактність або розпорошеність. Стовбури даного типу є комбінованими і універсальними. Вони служать для подачі і води, і пінних носіїв.

Купити лафетних стовбур високої якості за вигідними цінами можна в спеціалізованому магазині Fire Security. У нас ви придбаєте стовбури пожежні лафетні комбіновані і багато іншого передове обладнання, що використовується в цілях гасіння пожеж, що відповідає найвищим європейським і світовим стандартам. Звертайтеся до нас - телефонуйте і робіть замовлення!

Часті питання про Стволи пожежні лафетні 2024

Самые недорогие товары в категории: