Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Стволи пожежні ручні


Сравнение товаров
Показано с 1 по 14 из 14 (всего 1 страниц)

Ствол пожежний ручний: види та особливості застосування

Пожежним стволом прийнято називати спеціальний пристрій, що використовується з метою гасіння вогню і допомагає локалізувати і усунути вогнище пожежі. До даного типу обладнання профільної гідротехніки і автотехніки відносяться ручні пожежні стволи.

Призначення ручних пожежних стволів, їх конструктивні характеристики, зразки

Відповідні прилади призначаються з метою подачі рідини або піни, що усуває вогонь, суцільним, безперервним потоком. Простий принцип дії ручних пожежних стволів обумовлений відсутністю крана перекривання, тому даний пристрій може утримуватися одним співробітником пожежної безпеки. Такий вид обладнання має високу ефективність застосування в зонах з проблемним доступом і під час гасіння пожеж на їх початковій стадії.

Ствол пожежний ручний РС 70.1, а також 50.1 використовують в якості стаціонарного обладнання внутрішніх систем подачі води. Дані зразки підтримують тиск суцільного потоку на оптимальному, стабільно однаковому рівні. Поряд з ними існують мобільні моделі, які подають пінні склади під певним кутом (до них відносять модифікації СРП, РСК і РСП), та встановити максимальну продуктивність, функціонал яких включає можливість контролю роботи потоку різних вогнегасних рідин та інших субстанцій (РЗСК 70).

Конструкція ручних пожежних стволів включає кілька елементів, в тому числі металевий корпус, перекривного пристрій, сполучну головку, головку пожежного ствола, а також змінні насадки.

Як класифікуються ручні пожежні стволи?

Систематизація даного оснащення бере до уваги призначення, пристрій ручних пожежних стволів і специфіку потоку носія. Відповідно до виду управління такі пристрої бувають універсальними, що не мають кранів регулювання, і перекривного, оснащення яких включає запірну арматуру. У відповідності зі специфікою кріплення ПС ручного типу можуть бути переносними і стаціонарними.

Відповідно до виду потоку дане обладнання може бути наступних видів:

  1. ствол, що подає компактну струмінь;
  2. ствол, який забезпечує розсіює потік;
  3. формує водний завіс різних форматів;
  4. для транспортування пінних розчинів;
  5. ствол пожежний ручний комбінований;
  6. ПС ручний універсальний.

Характер функціоналу ручного пожежного ствола можна змінити, а використання і призначення ручних пожежних стволів розширити, використовуючи для відповідного пристрою різні комплектні насадки.

Дане обладнання відрізняє і різна пропускна здатність, різні види засобів для боротьби з вогнем, глибина гасіння ручних пожежних стволів.

Придбати пожежні стволи ручного типу високої якості за низькими цінами ви зможете в компанії Fire Security. Звертайтеся, телефонуйте, замовляйте протипожежне обладнання у перевіреного партнера з доставкою - на весь наш товар надається гарантія!

Часті питання про Стволи пожежні ручні 2024

Самые недорогие товары в категории:
Стволы пожарные ручные - Ствол ручной пожарный РС-50 КМБ самый дешевый в Стволи пожежні ручні
Стволы пожарные ручные - Ствол пожарный ручной РС-50 самый дешевый в Стволи пожежні ручні
🚚 Які товари є в наявності на складі?