Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Розпорядчі знаки


Сравнение товаров
Показано с 1 по 12 из 12 (всего 1 страниц)

Розпорядчі знаки

У стресовій ситуації, особливо якщо є загроза життю, людина часто впадає в заціпеніння і не може тверезо міркувати. У випадку з пожежею будь-яке зволікання може стати фатальним. Тому були розроблені знаки пожежної безпеки, що покликані запобігти появі вогню, вказати потрібний напрямок і подальші дії в разі загоряння.

Пожежна сигналізація під ключ і знаки безпеки

Знаки безпеки застосовуються не тільки заради запобігання виникнення пожежі. Їх мета - безпека здоров'я і життя людини. Дотримання всіх знаків значно скорочує ризик небажаного загоряння і можливих травм при роботі з шкідливими, вогненебезпечними або вибухонебезпечними речовинами.

Пожежна сигналізація під ключ включає не тільки систему з безліччю датчиків, але і такі види знаків пожежної безпеки:

 • забороняють - забороняють зображене дію;
 • попереджають - привертають увагу до можливу загрозу;
 • розпорядчі - вимагають беззаперечного виконання того дії, що на ньому зображено;
 • вказівні - показують напрямок до засобів для боротьби з вогнем і шлях евакуації.

Ці знаки необхідно знати кожному. Вони допоможуть зорієнтуватися в небезпечну хвилину, вкажуть шлях евакуації, підкажуть напрямок до пожежного пункту, де знаходяться кошти для самостійного гасіння вогню. А деякі з них здатні і зовсім запобігти пожежі.

Купити розпорядчі знаки - для чого вони потрібні?

Розпорядчі знаки безпеки сповіщають про обов'язкову до виконання команді. На синьому колі зображується білим кольором ту дію, яку необхідно:

 • курити в даному місці;
 • працювати в шоломі;
 • відключити прилад перед початком роботи;
 • вийняти вилку для безпеки з розетки;
 • працювати в захисному одязі, рукавичках, в захисного взуття та щитку;
 • на виробництві надягати індивідуальні засоби, що захищають органи дихання;
 • прохід тут, інші.

Купити розпорядчі знаки можна на сайті компанії Fire Security. Так як всі знаки повинні знаходитися в запропонованих для них місцях, краще довірити створити схему їх розташування, а далі і установку професіоналам.

Монтаж пожежної сигналізації на увазі і монтаж знаків безпеки. Вони повинні бути на видному місці. У нічний час вони повинні підсвічуватися, при цьому освітлення не може змінювати їх колір, загороджувати. Всі ці тонкощі відомі нашим фахівцям, тому краще довірити установку знаків і монтаж пожежної сигналізації нашої компанії.

Fire Security гарантує: збереження колірної гами знаків тривалий час їх служби, якість послуг, що надаються, використання інноваційного технічного обладнання з письмовою гарантією якості. Також нас цінують за індивідуальний підхід - проводимо розрахунки і монтаж за індивідуальним планом для кожного приміщення. Наша команда надає тех. обслуговування пожежних систем різних об'єктів, ремонт вийшло з ладу. Звертайтеся до нас за консультацією по телефону, email або в офіс, ми допоможемо вирішити завдання будь-якої складності.

Часті питання про Розпорядчі знаки 2024

Самые недорогие товары в категории:
Предписывающие знаки - 220 В самый дешевый в Розпорядчі знаки
Предписывающие знаки - Заземлено самый дешевый в Розпорядчі знаки
Предписывающие знаки - Место курения самый дешевый в Розпорядчі знаки