Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Оповіщувачі світлові


Сравнение товаров
Показано с 1 по 16 из 16 (всего 1 страниц)

Оповіщувачі світлові

Для боротьби за життя і здоров'я людей, а також захисту майна важливо виділяти всі доступні засоби і можливості. Благо, сучасна індустрія випускає безліч товарів, придатних для цих цілей. Є вони і в нашому асортименті.

Найбільш затребувані для вирішення даного завдання - сповіщувачі світлові. За їх допомогою навіть в непроглядній темряві можна оповістити людей про небезпеку, що виникла. А це, в свою чергу, дає можливість оперативно відреагувати на ситуацію, що склалася і вжити необхідних заходів.

Пожежна сигналізація під ключ-розглядаємо всі можливі варіанти

Головна мета, яку переслідує пожежна сигналізація під ключ, - своєчасне інформування людей про небезпеку. Вона моментально реагує на задимлення і передає інформацію на пульт управління або відразу на пост пожежної охорони. В її комплект входять переважно такі вироби:

  • Датчики задимлення. Вони мають різну чутливість, в деяких моделях є можливість настроювання чутливості, що важливо в тих приміщеннях, де поява невеликого диму є нормою - місця, де курять, а також, наприклад, зона приготування їжі. Датчики можуть підключатися до пункту управління проводами або бе проводів - по Вай-Фаю.
  • Сигнальні пристрої. Після того, як датчики вловили дим, імпульс передається на сигнальні пристрої, які при спрацьовуванні видають характерний сигнал.
  • Пульт керування. Головний пристрій розміщується на об'єкті, що охороняється. Він може працювати як для оповіщення тільки пожежної служби підприємства, так і передавати сигнал безпосередньо в охоронну компанію - приватну або державну.

Нашим клієнтам доступно не тільки саме устаткування, але і така послуга, як монтаж пожежної сигналізації. У нашій компанії працюють справжні професіонали своєї справи. Нам під силу розробити і впровадити пожежну сигналізацію під ключ на об'єкті будь-якого типу і масштабу.

Якщо ж вам ну потрібна установка, а потрібно тільки обладнання, але ви не можете визначитися з вибором - обов'язково звертайтеся. Кваліфіковано проконсультуємо з питання вибору, підберемо вам саме те, що буде дійсно ефективно. При роботі врахуємо всі побажання, в тому числі і доступний бюджет планованої закупівлі.

Які купити сповіщувачі світлові?

Для того щоб встановлене обладнання гідно справлявся з покладеними на нього обов'язками, важливо його правильно підібрати. Залежно від ситуації, вибирається те, які потрібно купити сповіщувачі світлові.

У нашому онлайн-магазині доступні такі варіанти сигналізаторів:

  • Тривожні. Їх можна задіяти при будь тривозі.
  • Пожежні. Сигналізують про початок пожежі.
  • Піна. Сповіщають про дію пінного вогнегасника.
  • Газ. Спрацьовують при початку роботи газового вогнегасної речовини, також ефективні при витоку газу.
  • Аерозоль. Сповіщають про дію аерозольного вогнегасника.
  • Порошок. Сповіщають про дію порошкового вогнегасної речовини.
  • Покажчики виходу. Це можуть бути стрілки, що вказують куди йти в разі екстреної ситуації або слово «Вихід».

Замовте прямо зараз, доставимо швидко!

Часті питання про Оповіщувачі світлові 2024

Самые недорогие товары в категории:
Покажчики світлові - ОС самый дешевый в Оповіщувачі світлові
Покажчики світлові - ОС-1 Ех (12/24V) "Вихід" самый дешевый в Оповіщувачі світлові
Оповещатели световые - Оповещатель световой самый дешевый в Оповіщувачі світлові
🚚 Які товари є в наявності на складі?