Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Розгалуження, водозбірники, сітки, ключі, гідроелеватори, перехідники


Сравнение товаров
Показано с 1 по 10 из 10 (всего 1 страниц)

Пожежні розгалуження

Пожежа - це процес неконтрольованого горіння, загасити який легше на самому початку при наявності правильного протипожежного обладнання. А якщо процес горіння вже контролюється, то це вже не пожежа.
Класифікація пожежних стволів
Стовбурами пожежними називаються пристрої для гасіння пожежі, за допомогою яких здійснюють подачу речовин, що гасять полум'я, до вогнища спалаху. Пожежні стволи створюють струмінь різної конфігурації з коректним напрямком в бік вогнища загоряння.
Класифікують пожежні стволи, враховуючи пропускну здатність і розміри:

 • ручні - гасіння осередку проводиться за допомогою ручного обладнання при максимальній дальності дії 5 м.;
 • лафетні - гасіння вогню проводиться з спеціалізованих вишок і спецтехніки, мають різну висоту посадки, комплектацію насадками, в них може бути присутнім / відсутні механізм регулювання. За способом транспортування розрізняють перевізні, возяться і стаціонарні.

Систематизування пожежних стволів з вигляду речовини для огнетушения:

 • водяні - відсутні спеціальні сопла, що створюють піну, гасіння проводиться цільними, розпорошеними струменями і водяними завісами;
 • пінні - гасіння проводиться за допомогою повітряної піни;
 • комбіновані - гасіння проводиться суцільного або розпиленого струменем води або розчину, при необхідності перекриває потоки води.

Розгалуження пожежних рукавів - їх призначення, класифікація
Рукавні розгалуження призначені регулювати водний потік. За допомогою пожежного насоса вогнегасники речовини подаються в магістральну лінію, розгалуження пожежних рукавів перерозподіляє їх в робочі лінії.

Класифікують рукавні розгалуження по вихідним патрубками і діаметру вхідного штуцера:

 • двоходові - РД-80 і РД-65, найменш затребувані, ними комплектуються мотопомпи;
 • триходові - РТ-70 і РТ-80, найбільш затребувані, мають один вхідний штуцер і три вихідних, ними комплектуються пожежні автомобілі;
 • чотирьохходові - РЧ-150, ними оснащені пересувні насосні станції і рукавні автомобілі.

Розділяють рукавні розгалуження по робочому тиску: з нормальним тиском і з високим тиском. Також класифікують рукавні розгалуження по умовному проходу вхідного патрубка:

 • з умовним проходом DN 70;
 • з умовним проходом DN 80;
 • з умовним проходом DN 90;
 • з умовним проходом DN 150.

Перекривають пристрою в розгалуженнях пожежних рукавів повинні працювати при механічних зусиллях не більше 150 Ньютон.
Устаткування для пожежогасіння: пожежні гідранти і гідрант-колонки, пожежні стволи та розгалуження, напірні і усмоктувальні рукави, з'єднувальні головки, ручні пожежні драбини - призначене для забезпечення можливості подати вогнегасники речовини в місце загоряння, забезпечуючи їх необхідна витрата і робочий тиск.
Підвищити ефективність боротьби з пожежею допоможе інноваційне обладнання для пожежогасіння, що реалізовується компанією Fire Security. Воно забезпечить надійний захист, тому що відповідає всім нормативним вимогам та існуючим стандартам.

Часті питання про Розгалуження, водозбірники, сітки, ключі, гідроелеватори, перехідники 2024

Самые недорогие товары в категории:
Разветвления, водосборники, сетки, ключи, гидроэлеваторы, переходники - Сетка всасывающая СВ-80 самый дешевый в Розгалуження, водозбірники, сітки, ключі, гідроелеватори, перехідники
Разветвления, водосборники, сетки, ключи, гидроэлеваторы, переходники - Cетка всасывающая СВ-100 самый дешевый в Розгалуження, водозбірники, сітки, ключі, гідроелеватори, перехідники
Разветвления, водосборники, сетки, ключи, гидроэлеваторы, переходники - Пеносмеситель ПС-1 самый дешевый в Розгалуження, водозбірники, сітки, ключі, гідроелеватори, перехідники