Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Рукава кранові


Сравнение товаров
Показано с 1 по 13 из 13 (всего 1 страниц)

Рукава пожежні

Історія виникнення пожежного асортименту бере свій початок з другої половини 19 століття. У той час рукава пожежні крани були 2-х видів, а поняття мало вузьке значення. Це було пристосування спеціального типу, яким можна було направити воду в необхідну сторону. Сучасне трактування змінилася, доповнилася і включила додаткові функції і характеристики. У чому ж вони полягають?

Класифікація пожежних рукавів

Залежно від призначення, діаметра і матеріалу виготовлення поділяють такі типи пожежного обладнання.

  • Застосування напірного рукава - доставка води або іншого виду вогнегасної речовини під дією тиску до місця загоряння. Використовуються в системі крана разом з вентилями, входять в комплект з техніки пожежної безпеки та встановлюються в офісах, школах, садках, на виробництві. Тип «Т» застосовується для облаштування пожежного автомобіля. Для комплектації пожежної вентиляції розміщується в пожежних шафах тип «К». Два види виготовлені зі спеціального прогумованого матеріалу, відрізняються температурою експлуатації, стійкістю до стирання і робочим тиском.
  • Напірно-всмоктуючий використовується для відкачування води з розкритих водопроводів, водопостачальних систем за допомогою колонки і гідранта.
  • Всмоктуючий набирає водну масу за допомогою насоса з відкритих вод.

Напірно-всмоктуючий і всмоктує кран має відмінності від напірного характеристиками і зовнішнім виглядом - каркас з текстильного матеріалу і спіраль з металу.

Рукава пожежні виробляються за стандартами

До виготовлення пожежного асортименту висувається ряд критеріїв при виробництві:

  • міцність рукава, що вимагає стандарт високої якості;
  • зносостійкість, що забезпечує стійкість до стирання;
  • опір потоку води на низькому гідравлічному рівні;
  • стійкість до дії ультрафіолетових променів;
  • надійність при перепадах температур;
  • компактні габарити і невелика вага.

Обов'язкових умов надходженням в пожежну частину становить маркування рукава, що підкреслює приналежність до певної частини. Маркування створюється дробом, чисельник позначається номер пожежної частини, а знаменником - номер техніки. Метод нанесення здійснюється спеціальним трафаретом будь-якого кольору, помітного на техніці. У спеціальний формуляр вхідного контролю вносяться маркувальні дані.

Де купити рукава пожежні крани?

Існують різні точки продажів пожежного обладнання. Різноманітність техніки і компаній виробників іноді призводить до неправильного вибору моделі покупки. Рукава кранові продаються на офіційному сайті компанії Fire security. Саме ці вироби відповідають всім вимогам ДСТУ 3810-98. Протипожежне обладнання відповідає стандартам високої якості, має доступну ціну. Надаємо всі необхідні супутні і гарантійні документи експлуатації, здійснюємо швидку доставку.

Ми будемо раді допомогти купити безперебійну і довговічну техніку для забезпечення безпеки життя людей і майна.

Часті питання про Рукава кранові 2024

Самые недорогие товары в категории:
Рукава крановые - Рукав Ø51 кран полотно самый дешевый в Рукава кранові
Рукава крановые - Рукав кран Ø66 полотно самый дешевый в Рукава кранові
🚚 Які товари є в наявності на складі?