Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Пожежний інвентар


Сравнение товаров
Показано с 1 по 12 из 12 (всего 1 страниц)

Пожежний інвентар

Вогонь може бути не тільки другом, а й ворогом. Тільки дай йому волю і притупи увагу, і він покаже свою міць. Так, полум'я давно використовується людьми, але перед цією стихією не завжди можна встояти. Особливо, якщо знехтувати правилами безпеки. Вогонь не прощає недбалості і помилок. Тому до несподіваного повороту краще підготуватися заздалегідь. Це не тільки захистить майно, але врятує життя людей.

Наш онлайн-магазин стане вашим помічником в організації системи пожежної безпеки. З нами ви не тільки зможете подбати про пожежну сигналізацію під ключ, а й заповнити запаси витратних матеріалів для гасіння вогню.

Пожежний інвентар - вибираємо необхідне

Навіть для досвідчених пожежників вогонь може представляти серйозну загрозу, що вже говорити про звичайних людей. Пожежа виникає несподівано і в цій ситуації складно не розгубитися. Навіть регулярні тренування можуть забутися при виникненні небезпеки. Тому дуже важливо, щоб все необхідне було під рукою.

Також варто не забувати, що пожежний інвентар обов'язково повинен бути належної якості. Це стосується багатьох аспектів, наприклад:

  • Терміни придатності. Ніщо не вічне і пожежний інвентар в тому числі. Уважно стежте за своєчасною заміною комплектуючих і не допускайте на своєму об'єкті недбалості.
  • Належна кондиція. Багато елементів системи пожежної безпеки, навіть при їх звичайному зберіганні без використання, з часом можуть втрачати свої властивості. Їх споживчі характеристики погіршуються, і вони більше не в силах виконувати покладені на них зобов'язання. Тому 1-2 рази на рік проводите ретельний огляд всіх виробів. А при наявності будь-яких сумнівів, відразу замінюйте.


Також не варто забувати і про те, що монтаж пожежної сигналізації повинен припускати використання тільки якісних комплектуючих для боротьби з вогнем. Всі компоненти обов'язково повинні бути випущені відомими брендами і мати сертифікати якості, говорять про те, що виріб пройшов випробування і здатне гідно впоратися зі своїми обов'язками.

Який купити пожежний інвентар?

У нас є все необхідне для того, щоб комплексно підійти до забезпечення пожежної безпеки та комплектації об'єкта засобами для гасіння вогню. Тому, вирішивши купити пожежний інвентар, у нас ви знайдете все, що потрібно. Наприклад, в асортименті є такі позиції, як:

  1. Кошма. Вона підійде для локального збивання полум'я.
  2. Лом. Необхідний для відкриття заклинили дверей і відкриття шляху.
  3. Багор. Необхідний для розбору, наприклад, черепиці.
  4. Совок. Їм найпростіше розсипати пісок для гасіння.
  5. Пожежна лопата. Стане в нагоді не тільки для розсипання піску, але і для інших цілей.
  6. Пожежний сокира. При пожежі може статися що завгодно і потрібно мати можливість захистити себе.
  7. Пожежне відро. Воно підходить і для води, і для піску.


Ціни на всі товари цілком прийнятні, а оперативна відправка здійснюється в будь-які куточки країни. Замовляйте!

Часті питання про Пожежний інвентар 2024

Самые недорогие товары в категории:
Пожарный инвентарь - Багор пожарный самый дешевый в Пожежний інвентар
Пожарный инвентарь - Совок для песка самый дешевый в Пожежний інвентар
Пожарный инвентарь - Лом пожарный кованый самый дешевый в Пожежний інвентар
🚚 Які товари є в наявності на складі?