Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Перезарядка вогнегасників


Сравнение товаров
Показано с 1 по 30 из 34 (всего 2 страниц)

Перезарядка вогнегасників · Ремонт і обслуговування

Без вогнегасника неможливе існування офісних центрів, складських і виробничих приміщень, центрів творчості та будь-яких інших установ. Бажані вони і в будинку, і в особистому авто, адже їх наявність дає можливість якщо і не загасити пожежу повністю, то хоча б мінімізувати наслідки і протриматися до приїзду пожежників. Але мало просто купити сам балон, важливо не рідше разу на 5 років або після кожного використання виробляти перезарядку вогнегасників. Це набагато вигідніше, ніж заново купувати новий виріб. При цьому, після перезарядки вогнегасник повністю готовий до роботи і відповідає стандартам протипожежної безпеки.

Таку послугу, як перезарядка вогнегасників, ви можете замовити в нашій компанії. У даній сфері працюємо давно і заробили репутацію надійного партнера.

Які вогнегасники підлягають перезарядці?

Якщо ви хочете бути впевнені в тому, що в разі пожежі, зможете впоратися з ним - ліквідувати повністю або локалізувати, важливо уважно стежити за справністю вогнегасників. Що стосується того, які вогнегасники підлягають перезарядці, то можна впевнено відповісти, що перезаправке підлягають всі, крім маленьких ручних аерозольних балончиків - їх просто потрібно міняти.

У нашій компанії проводиться перезарядка всіх видів вогнегасників за найбільш вигідними цінами.

Перезарядка вогнегасників: періодичність

З тим, що все вогнегасники можна перезаряджати - питань не повинно виникати. Але ось терміни їх перезарядки сильно відрізняються і залежать від наповнення. Наприклад:

  • Вуглекислотні. Перевірка працездатності повинна проводитися не рідше 1 разу на рік. І, в разі, втрати маси більше 50 грам або 5% від загального обсягу - проводиться повна перезарядка вуглекислотних вогнегасників. Вона повинна виконуватися в будь-якому випадку не частіше 1 разу на 5 років.
  • Порошкові. Перезарядка порошкових вогнегасників ОПУ-2-01, ОПУ -2-03, ОПУ-2-02М проводиться раз на рік. ОПУ-2 02, ОПУ-2-04, ОП-5, ОП-5А, ОПУ-5 - раз в 2 роки. ОПУ-5-01, ОП-5Г, ОП-100 - раз в 4 роки. А ОП-1 (з), ОП-2 (з), ОП-3 (з), ОП-5 (з), ОП-10 (з) - раз в 5 років.
    Хімічно-пінні вогнегасники. Їх перезарядка проводиться 1 раз на рік.

Незалежно від виду вогнегасника, повинна проводитися його перевірка. При цьому враховується:

  • Зовнішній вигляд. Виріб оглядається на предмет наявності вм'ятин, слідів удару, подряпин і потертостей на лакофарбовому покритті вироби.
  • Герметичність. Всі деталі вогнегасника повинні бути повністю герметичні. Неприпустимо найменше відхилення від цієї вимоги. При його виявленні, замініть ущільнювачі - їх ви також можете замовити у нас.
  • Тиск. Балон завжди повинен бути під певним робочим тиском.
  • Вага. Він не повинен відхилятися від зазначених на виробі норм більш, ніж на 5 відсотків.

Терміни перезарядки вогнегасників важливо чітко дотримуватися. Це дозволить вберегти себе від ризику поширення вогню і мінімізувати втрати від нього. Безпека - понад усе!

Часті питання про Перезарядка вогнегасників 2024

Самые недорогие товары в категории:
Перезарядка вогнегасників - Вибраковка вогнегасника самый дешевый в Перезарядка вогнегасників
Перезарядка огнетушителей - Замена порошка самый дешевый в Перезарядка вогнегасників
Перезарядка огнетушителей - Замена сопла к ОП-1,ОП-2 самый дешевый в Перезарядка вогнегасників