Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Аерозольні вогнегасники


Сравнение товаров
Розпродаж
Новинки
Акція
Лапка
pb
pb2
Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)

Аерозольні вогнегасники

Пожежа - це те, проти чого складно боротися і набагато простіше і розумніше подбати про його запобігання. Та й загасити полум'я, яке лише розгорається, набагато простіше, ніж боротися з бурхливим вогнем. Одним з найбільш популярних, є аерозольний вогнегасник. У даного вироби маса переваг.
У нашому асортименті є моделі з різним обсягом, що працюють на різних діючих речовинах. При цьому завжди гарантуємо максимально прийнятні ціни.

Чому варто аерозольні вогнегасники купити?

Так як на ринку існує безліч варіантів виробів для гасіння пожеж. Серед них і порошкові вогнегасники, і вуглекислотні, і водно-пінні... Але в більшості випадків краще аерозольні вогнегасники купити. У них багато переваг, серед яких можна назвати:

  • Мінімальна вартість. Даний вид пристосувань для пожежогасіння має зовсім невисоку вартість, що дозволяє при невеликому бюджеті повністю закрити питання з пожежної безпеки. Це призведе до істотної економії, особливо на великому об'єкті з великою площею.
  • Хороші характеристики. Практика показує, що аерозольні пристрої ідеально справляються з пожежами. Принцип дії аерозольних вогнегасників в тому, що вони моментально покривають всю площу приміщення і не тільки локалізують ділянку горіння, але і гасять вогонь.
  • Терпимість до високих перепадів температур. Дані балончики можуть зберігатися при температурі -60, не зашкодить їм і жар до +90 градусів за Цельсієм. Це дозволяємо використовувати пристосування і на відкритому повітрі без утеплення і захисту від сонця.
  • Тривалий термін експлуатації. Аерозольні балончики можуть довго зберігати свою працездатність і не потребують постійної уваги та обслуговуванні.
  • Безпека для навколишніх предметів. Аерозоль покриває всі навколишні предмети щільною плівкою, яка захистить їх від впливу продуктів горіння, в тому числі - сажі. До того ж, ця плівка легко і швидко віддаляється, не доставляючи клопоту.

Переваг у даних виробів досить багато і оцінити їх просто. Це і є причина такої поширеності аерозольних вогнегасників.

Аерозольні вогнегасники пристрій

Вогнегасники даного виду випускаються в різних варіантах, в ємностях різного об'єму. Тому можна з точністю сказати, що аерозольні вогнегасники пристрій мають абсолютно різне. Схожість у них теж є. З одного боку, пристрій дозволяє швидко розпорошити вміст балона і загасити вогонь. Але є в цьому і мінус. Як тільки розпочато спуск аерозолю, зупинити його вже не вийде. Розпилення аерозолю триватиме до тих самих пір, поки балончик повністю не спустошиться. Тому, навіть при ненавмисному приведення в дію, весь обсяг буде випущений, приміщення повністю покриється вмістом балона, а його самого доведеться замінювати.
 Замовити аерозольні вогнегасники за найкращою ціною ви можете у нас. Звертайтеся!

Ціни на Аерозольні вогнегасники в Київі 2024

Аерозольні вогнегасникиВартість
Аэрозольные огнетушители - Огнетушитель ВВПА-400 348.00 грн
Аэрозольные огнетушители - Огнетушитель ВВПА-450 М 438.00 грн