Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Гідранти, підставки, колонки


Протипожежна водопровідна арматура: гідранти, підставки, колонки

Пожежна безпека - одна з головних складових загальної захисту людини і навколишнього середовища. Іноді не виходить вчасно запобігти загорянню, тому з метою локалізації вогнища використовуються засоби пожежогасіння і протипожежне обладнання. При цьому важливу роль також відіграє водорозбірна водопровідна арматура: гідранти, колонки, підставки.

Пожежні гідранти: види, конструкція пристроїв

Для забору води з водопроводу з метою гасіння пожежі використовуються спеціальні пристрої - гідранти. На них закріплюють колонки, а також до них підключається протипожежне обладнання. Сьогодні гідранти поділяють в основному на наземні і підземні. Пристрої наземного типу встановлюються над землею.
Підземну арматуру монтують в пожежному колодязі з кришкою і засипають землею. Такі пристрої часто використовуються в господарських цілях. Конструкція пожежного гідранта підземного типу представлена трьома елементами: клапанною коробкою, стояком і настановної головкою.

Підставки - необхідні комплектуючі гідрантів

Гідрант для правильного функціонування вимагає надійність і герметичність кріплення. Для монтажу пристрою застосовується підставка, що представляє собою сполучно-кріпильну деталь. Гідрант повинен безперервно постачати систему гасіння пожежі водою.

Пожежні підставки є деталлю магістрального трубопроводу. Цей елемент ділить водяний потік на певну кількість відводів і служить фундаментом для гідранта. Підставка - це частина протипожежного обладнання, що забезпечує захист від раптового припинення подачі води, якщо клапан гідранта перекриє потік. Її монтують на трубу у вертикальному положенні. Підставки кваліфікуються як:

  • зварений тип ППС-200;
  • односторонній фланцевий ППОФ;
  • фланцеве двосторонній ППДФ;
  • трійник фланцевий ППТФ;
  • хрест фланцевий ПВКФ.

Пожежні підставки виготовляються на 1 або 1,6 мПа з електрозварні труби різних розмірів. Герметичність у поєднанні водорозбірної арматури забезпечують ущільнювальні меж фланцеві прокладки.

Пожежні колонки: принцип роботи

КП застосовують, щоб відкрити і закрити гідрант. До них же приєднують пожежні рукави для забору води з водопроводу. Пристрій колонок: нижній і верхній корпуси, торцевий ключ, вентилі, з'єднувальні головки.

Пожежна колонка функціонує за наступним принципом:

  1. її монтують муфтою торцевого ключа на квадратну частину штока гідранта;
  2. потім нагвинчують, обертаючи корпус за годинниковою стрілкою, без повороту ключем;
  3. відкривають клапан гідранта (вентилі колонки - закриті), обертаючи торцевий ключ проти годинникової стрілки, щоб забезпечити надходження води в колонку;
  4. пожежні рукави з'єднують з патрубками колонки;
  5. відкривають вентилі - вода проходить по рукавним лініях.

Правила пожежної безпеки передбачають наявність на складах, цехах, виробництвах різного пожежного обладнання. На сайті Fire Security ви можете замовити потрібні кошти і пристрої для гасіння і попередження пожеж. Нами здійснюється оперативна доставка в будь-який регіон України.

Ціни на Гідранти, підставки, колонки в Київі 2024

Гідранти, підставки, колонкиВартість

Часті питання про Гідранти, підставки, колонки 2024

Самые недорогие товары в категории:
Комплектующие к гидрантам - Набор цифр к знаку ПГ (ПВ) самый дешевый в Гідранти, підставки, колонки
Комплектующие к гидрантам - Крышка пластиковая самый дешевый в Гідранти, підставки, колонки
Комплектующие к гидрантам - Прокладка ДУ-165 мм самый дешевый в Гідранти, підставки, колонки
🚚 Які товари є в наявності на складі?