Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Знаки пожежної безпеки


Сравнение товаров
Показано с 1 по 20 из 20 (всего 1 страниц)

Знаки пожежної безпеки

Знаки пожежної безпеки - найважливіший елемент протипожежної стратегії на будь-якому об'єкті. Нормативні акти України зобов'язують застосовувати подібні знаки на всіх підприємствах, в організаціях. Тому повноцінна пожежна сигналізація під ключ повинна передбачати установку знаків пожежної безпеки. У момент реальної небезпеки вони можуть стати вирішальним фактором при порятунку життів багатьох людей.

Призначення і класифікація

Знаки безпеки являють собою графічне зображення простих символів, зрозумілих кожній людині. Вони служать, щоб попереджати, забороняти, інформувати, вказівки тих чи інших дій, мета яких - недопущення пожежі, збереження життя і здоров'я громадян, будівель, майна.

Знаки діляться на кілька категорій:

  • попереджають, що інформують, застерігають про можливу небезпеку від легкозаймистих і вибухонебезпечних матеріалів;
  • забороняють, призначені для заборони дій, які можуть збільшити ризик виникнення пожежі;
  • розпорядчі, які закликають до обов'язкового виконання тих чи інших дій, рекомендують необхідні засоби захисту, дотримання запобіжних заходів при роботі на обладнанні;
  • вказівні, направляючі людей до місця розташування протипожежного обладнання або засобів захисту, до зон активації пожежної сигналізації, надання першої медичної допомоги, до безпечного місця для куріння;
  • евакуаційні, що допомагають людям вийти з будинку; позначають шляхи евакуації при пожежі, розташування виходів, пункти збору.

Пожежна сигналізація під ключ з установкою знаків пожежної безпеки

Здійснюючи монтаж пожежної сигналізації, грамотні фахівці знають, де і як прикріпити необхідні таблички. Розміщення і зовнішній вигляд знаків повинні відповідати чинним державним нормативам. Для швидкого розпізнавання їх у надзвичайній ситуації протипожежні вивіски мають різні форми і кольору.

Знаки, пов'язані з евакуацією з палаючого приміщення, мають зелений колір з контрастним білим написом, виконані квадратної або прямокутної форми. Будь-які знаки, що вказують на протипожежне обладнання, - червоного кольору. Це відповідає кольору самого обладнання. Написи і піктограми на цих знаках білі. Таким же кольором виділяється попередження про аварійну або небезпечної ситуації.

Сині таблички круглої форми з білими написами вказують на обов'язкові запобіжні заходи, яких необхідно дотримуватися. Знаки жовтого кольору трикутної форми - попереджають. Чорний символ визначає тип небезпеки в конкретній місцевості.

На сайті Fire Security ви можете знайти і замовити будь-який тип протипожежного обладнання та купити знаки пожежної безпеки для вашого підприємства або офісу. Ми надамо консультацію по будь-яких питань і доставляємо ваше замовлення в будь-який регіон України. Якість послуг, що надаються, професіоналізм і солідний досвід роботи додаткові аргументи на користь нашої компанії.

Часті питання про Знаки пожежної безпеки 2024

Самые недорогие товары в категории:
Знаки пожарной безопасности - Звуковой извещатель самый дешевый в Знаки пожежної безпеки
Знаки пожарной безопасности - Место вскрытия конструкции самый дешевый в Знаки пожежної безпеки