Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Рукава техніка


Сравнение товаров
Показано с 1 по 8 из 8 (всего 1 страниц)

Пожежні рукави для техніки

Гасіння великих і маленьких пожеж без допомоги допоміжної техніки і транспорту - практично нездійсненне завдання. Пожежні рукави для техніки, рукава техніка, рукава кранові - далеко неповний перелік всього, що дозволяє ліквідувати пожежі. Пожежний рукав по суті є гнучкою, довгою трубою, через яку відбувається доставка води і спец.составов, які припиняють горіння. Виготовляють його сьогодні з різних матеріалів синтетичного і натурального походження.

Класифікація рукавів

Все рукава пожежні для пожежної техніки, в залежності від речовини, що транспортується, діляться на певні групи.

  • Напірні. Застосовуються при підведенні води до джерела виникнення пожежі. Матеріалом для внутрішньої камери виступає поліуретан, натуральні і синтетичні тканини, які попередньо просочують спеціальним водовідштовхувальним складом.
  • Напірні. Застосовуються там, де є необхідність забору води з водосховищ, гідрантів, водоймищ за допомогою насоса шляхом створення вакууму. Бувають діаметром від п'ятдесяти до двохсот мм.
  • Усмоктувальні. Ці пожежні рукави для техніки - найпоширеніший і найбільш використовуваний вид. Процес подачі води відбувається за рахунок створення надлишкового тиску. Всмоктуючим пожежним рукавом постачають всі пожежні поїзди, автомобілі, кораблі.

Техніка безпеки при роботі

Техніка безпеки при роботі з пожежними рукавами дуже важлива для вивчення і застосування під час гасіння пожеж.

  • Заборонено фіксувати на пожежній машині, що знаходяться в неробочому стані, брудні рукава техніка та інші види рукавів.
  • При гасінні вогню категорично заборонено скидання напірних, напірно-всмоктувальних і всмоктуючих рукавів, так як є ймовірність їх механічно пошкодити.
  • При викачування води з водосховища бажано застосовувати спеціальну мотузку, фіксуючи її за верх самої сітки. Вона допоможе запобігти поломку рукавів.
  • В процесі експлуатації рукавів уникати потрапляння нафтопродуктів і будь-яких хімічних речовин, так як вони можуть пошкодити зсередини рукав.
  • Техніка пожежна - рукава пожежні напірні, всмоктувальні підлягають правильному зберіганню, експлуатації та утилізації, згідно з прийнятими нормами.

Де можна купити якісні пожежні рукава?

Придбати сучасне обладнання для гасіння пожеж можна в нашій компанії. Вогнегасники, рукава пожежні, гідранти, колонки, протипожежні двері, протипожежні шафи, сповіщувачі, знаки безпеки, каналізаційне обладнання, мотопомпи - це далеко неповний перелік того, що можна придбати. Крім цього, ми надаємо ще послуги:

проектування протипожежних систем, їх технічне обслуговування;
техногенна безпека і цивільний захист;
вогнезахисна обробка.
Найширший асортимент високоякісної продукції, професійні консультації, діюча система знижок - все це про компанію Fire Security.

Часті питання про Рукава техніка 2024

Самые недорогие товары в категории:
Рукава техника - Рукав техника Ø51 полотно самый дешевый в Рукава техніка
Рукава техника - Рукав техника Ø66 полотно самый дешевый в Рукава техніка
Рукава техника - Рукав техника Ø51 с гайками ГР-50 самый дешевый в Рукава техніка
🚚 Які товари є в наявності на складі?