Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Головки, гайки пожежники


Сравнение товаров
Показано с 1 по 30 из 34 (всего 2 страниц)

Гайки пожежні: призначення і застосування

Люди давно «приручили» вогонь і навчилися ним користуватися, але при цьому не завжди можуть його контролювати. Все частіше трапляються пожежі в будинках, торгових центрах, офісах, лісах. Самостійно впоратися з палаючим вогнем неможливо, і краще, що можна зробити - це убезпечити приміщення і людей в ньому від можливого лиха.
У будь-якому громадському будинку повинні завжди дотримуватися правил пожежної безпеки. Ігнорування цих правил неминуче призводить до пожежі і може спричинити за собою тяжкі наслідки. Для цього в кожному торговому центрі, супермаркеті, житловій будівлі, висотою більше ніж 12 поверхів, встановлюють пожежний рукав. Це трубопровід, який транспортує речовини для гасіння пожеж. Він має з'єднувальні елементи, які називаються гайки пожежники або головки. Встановлюють рукава обов'язково за всіма правилами і ГОСТам.

Для чого потрібні головки, гайки пожежники

Головки пожежники - з'єднувальні елементи в трубопроводі, вони несуть головну функцію, від якої залежить можливість застосування шланга. Виготовляють ці елементи в основному з алюмінію, латуні і пластика. Вони надають високу герметичність, що вкрай важливо під час використання пожежного рукава. Підключаються швидко і просто - це величезний плюс, адже під час пожежі всього кілька секунд можуть врятувати чиєсь життя.
Гайки пожежні: види і класифікація
Головки, гайки пожежники називаються «стандартними» в разі, якщо мають конструкцію Богданова. Їх форма нагадує втулку, торцева частина має гумове кільце ущільнювача, а корпус становить обойму (за принципом полугайкі) з двома або трьома гвинтовими захопленнями. Механізм гайки Богданова спрацює безвідмовно в 99,9% випадків, що гарантує безпеку під час використання пожежного шланга.
Всі види гайок пожежних також діляться на напірні і усмоктувальні. Останні, в свою чергу, кваліфікуються за своїм призначенням.

  1. рукавні головки - застосовуються для з'єднання гнучких пожежних рукавів. У них немає різьблення, на відміну від гайок Богданова.
  2. Муфтові головки - гайки вже з внутрішнім різьбленням, вони потрібні для накручування на патрубки (невеликий відрізок труби для підключення до трубопроводів).
  3. цапкова головки - на відміну від муфтових мають зовнішню різьбу і розміщуються всередині патрубка.
  4. Головки заглушки - застосовуються, щоб закрити головки пожежні сполучні. Вони перекривають хід речовини для гасіння пожеж, якщо в даний момент в ньому немає необхідності.
  5. рукавні разветвители - застосовуються, коли під час гасіння пожежі необхідно додати ще кілька пожежних рукавів. Ці елементи мають патрубки з клапанами, завдяки яким вода \ вогнегасна речовина розділяється на все під'єднані шланги.

Придбати якісні сертифіковані гайки пожежники в асортименті можна на сайті компанії Fire Security. Ми реалізуємо надійну, перевірену продукцію за прийнятними цінами з доставкою по всій території України. Fire Security дає гарантію безпеки кожного свого клієнта, що означає справність реалізованого товару і високий професіоналізм у виконанні будь-якої послуги.

Часті питання про Головки, гайки пожежники 2024

Самые недорогие товары в категории:
🚚 Які товари є в наявності на складі?