Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Забороняючі знаки


Сравнение товаров
Показано с 1 по 24 из 24 (всего 1 страниц)

Заборонні знаки

Вогонь - життєдайна і одночасно небезпечна стихія. Практично всі навколишні нас предмети мають здатність до займання, при цьому у кожного своя температура горіння. Тому з пожежами так важко боротися, вони дуже небезпечні для нашого життя. Щоб допомогти людям у небезпечній ситуації, була створена ціла система спеціалізованих знаків і пожежна сигналізація.

Монтаж пожежної сигналізації та знаків безпеки

Згідно з законодавством нашої країни, кожне громадське або промислове приміщення, будівлю, ділянку повинні бути обладнані пожежною сигналізацією. В необхідний комплект входять датчики диму, температурні датчики, куточок з вогнегасником і знаки.

Знаки пожежної безпеки поділяються на такі види:

 • попереджають - їх мета попередити людину про небезпеку, встановлюються на вході в вогненебезпечну і вибухонебезпечну територію, на упаковці легкозаймистих речовин. Мають вигляд жовтого трикутника з чорної облямівкою і такого ж кольору символічним зображенням всередині рамки;
 • розпорядчі - на них зображені вказівні команди, що є обов'язковими до виконання (курити тут заборонено, працювати в індивідуальний захист органів дихання, інші). Зображення робляться білим кольором в центрі синього кола;
 • вказівні для засобів протипожежного захисту - сповіщають про місцезнаходження засобів активного захисту від вогню (гідрантів, вогнегасника, пожежних кранів, постів, тощо). Такі знаки зображені білим на червоному квадраті;
 • вказівні для евакуації - показують напрямок евакуації, шлях до запасного виходу; зображені білим на зеленому квадраті або прямокутнику;
 • заборонні знаки - вказують на заборону певної дії. Мають вигляд кола з червоним обідком, всередині зображується символічний знак чорним кольором, що потім перекреслюється червоною смугою. Смужка повинна йти під кутом 45 градусів з лівого верхнього кута вниз до правого.

Знаки безпеки, як і монтаж пожежної сигналізації, повинні виконуватися тільки кваліфікованим персоналом. У кожного знака своє призначення, тому у нього має бути строго певне місце розташування.

Для чого слід купити заборонні знаки?

Заборонні пожежні знаки повинні мати хорошу видимість в денний і темний час доби. Вночі їх слід підсвічувати, при цьому розміщувати освітлення так, щоб воно не закривало знак в світлий час. Всі ці нюанси знають фахівці в Fire Security, які пропонують купити і встановити різні знаки пожежної безпеки.

На сайті цієї компанії ви можете купити заборонні знаки:

 • на заборону куріння;
 • заборона користуватися відкритим вогнем і паління;
 • забороняють прохід в даному місці;
 • гасіння вогню водою;
 • забороняє захаращувати, складувати прохід;
 • заборона на використання ліфта для підйому людей.

Пожежна сигналізація під ключ від Fire Security - це установка якісних систем з новітніми технологіями і датчиками, гарантія їх функціональності, вашої безпеки. Наші фахівці уважні, відповідальні на кожному етапі: при обстеженні об'єкта, оцінці його стану, при підготовці проекту і самому монтажі пожежної сигналізації. А в цій справі дуже важлива цілісність підходу, злагоджена робота. Тому не варто ризикувати своїм здоров'ям і майном - звертайтеся в Fire Security за кваліфікованою установкою.

Часті питання про Забороняючі знаки 2024

Самые недорогие товары в категории:
Запрещающие знаки - Вход (проход) воспрещен самый дешевый в Забороняючі знаки
Запрещающие знаки - Доступ посторонним запрещен самый дешевый в Забороняючі знаки
🚚 Які товари є в наявності на складі?