Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Протипожежні двері


Сравнение товаров
Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)

Протипожежні двері: відмінності, специфіка конструкції і функціонал

З метою ефектного перешкоджання поширення пожежі в приміщеннях в наш час широко практикується установка протипожежних дверей. Функціональність таких дверей обумовлена їх конструктивними особливостями і спеціальними матеріалами, застосовуваними при їх виготовленні.

Протипожежні двері стануть вашим захистом від пожежного лиха на певний період часу. Різні моделі таких дверей здатні захищати приміщення від вогню і диму від 30 до 90 хвилин.

Види і матеріали дверей

Залежно від матеріалу виготовлення, протипожежні двері можуть бути:

  • металевими - сталевими або алюмінієвими;
  • скляними - виконаними з вогнетривкого скла;
  • дерев'яними - такі конструкції оснащені спеціальною негорючою прошарком, наприклад, базальтової ватою;
  • комбінованими - з металу з склінням.

Кожен тип даних виробів характеризує певний ступінь протидимного захисту, газопроницаемости і вогнестійкості.

Двері з металу - надійний захист приміщення

Більшість споживачів вважають, що найбільш доцільно протипожежні двері купити і встановити з металу, відповідне думка не є безпідставним. Такі двері свою протипожежну функцію виконують сумлінно, а в звичайних умовах також мають відмінні звукоізоляційні і теплоізоляційні властивості, перешкоджають проникненню в приміщення зловмисників, допомагають уникнути протягів.

Найбільш популярні такі двері, які виготовлені з тонких листів стали, сталевих профілів, вони містять наповнювач вогнестійкою специфіки. Дані конструкції відрізняють кріпильні деталі, виконані з важко плавкого металу, і особливу будову запірного механізму, обладнаного засувкою і натискний ручкою.

Забезпечити постійне закрите положення відповідних дверей допомагає доводчик, що входить в її оснащення, а по периметру дверей під час їх установки наклеюють протипожежну стрічку з ущільнювачем, який не пропустить всередину приміщення дим.

Які переваги мають протипожежні двері з металу?

Відповідний тип дверей відрізняє кілька переваг:

  1. короткий термін виготовлення;
  2. будь-які, в тому числі нестандартні розміри конструкції;
  3. низька теплопровідність і чудова звукоізоляція;
  4. міцність, стійкість до впливу механічних факторів;
  5. надійність, тривалий термін експлуатації.

Приймаючи рішення обладнати приміщення відповідної дверима, слід вибирати протипожежні двері ГОСТ, якість яких відповідає встановленим державним і міжнародним стандартам.

Саме такі двері, добротні і виконані з дотриманням всіх необхідних технологій, вам пропонує компанія Fire Security. Звернувшись до нас, ви зможете замовити високоякісні протипожежні двері, ціна яких буде цілком демократичною. Звертайтеся, замовляйте протипожежне обладнання у компаній, що заслужили довіру!

Ціни на Протипожежні двері в Київі 2024

Протипожежні дверіВартість
Протипожежні двері за індивідуальними розмірами 0.00 грн