Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Рукава всмоктувальні


Сравнение товаров
Показано с 1 по 6 из 6 (всего 1 страниц)

Випробування всмоктуючих рукавів

Зупинимо свою увагу на критерії вибору якісних всмоктуючих шлангів, характеристиках матеріалу для виготовлення напірних рукавів, а також сферах використання напірно-всмоктувальних рукавів.

Як правильно купити і вибрати продукцію?

Купити всмоктуючий рукав потрібно в разі потреби поповнити запаси води способом всмоктування з різних водних джерел, резервуарів. Для подачі рідини застосовується високий тиск. Використовують рукава напірні при випадках гасіння пожеж, повені, потреби перекачування з великим тиском технічних рідин, бензину. Крім цього, можливе використання в якості шланга при подачі водних ресурсів для зрошення сільськогосподарських земель.

Критерії при виборі напірно-всмоктувальних рукавів:

  • ущільнений каркас з прошарками гуми;
  • використання двошарового текстильного каркаса;
  • висока теплостійкість;
  • гнучкість;
  • повітро непроникність

Для тривалого використання шлангів важливі правила правильної експлуатації і зберігання:

  • завжди перевіряти з'єднання (герметичність) при використанні;
  • уникнення сильних заломів рукавів;
  • при зберіганні уникати потрапляння прямих сонячних променів

Рукав всмоктуючий: характеристика матеріалу для виготовлення, випробування всмоктувальних рукавів

Всі моделі напірно-всмоктувальних шлангів виготовляються відповідно до ГОСТ. Рукав напірно-всмоктуючий включається в протипожежний комплект, який є обов'язковим для всіх будівель, пожежних машин, будь-якого виду громадського транспорту. Їх зручність при використанні нарівні з вогнегасниками. У робочих комплектах рятувальних служб обов'язково присутній рукав всмоктуючий, робота при спалахи без нього неможлива.

Щоб виготовити рукав напірно-всмоктуючий, виробники застосовують такий незамінний матеріал, як латекс. Для використання його властивості незамінні, адже він:

  1. водовідштовхувальний;
  2. герметичний;
  3. еластичний;
  4. довговічний.

Як часто потрібно проводити випробування всмоктувальних рукавів? Фахівці рекомендують перевіряти кожні три роки, причому перший раз перевірка проводиться через 5 років після дати виготовлення. Це випробування називається випробуванням на тиск в шлангу. Спеціаліст з пожежної безпеки може подбати про це разом з щорічними перевірками.

При виборі протипожежного обладнання дуже важливо відповідність усім вимогам і стандартам. Від цього залежить життя людей і безпеку їх майна. Наша компанія реалізує напірні шланги, що відповідають всім нормативам ГОСТу, передові технології та обладнання для виробництва гумових шлангів для всмоктування і зливу води найвищої якості. Ми пропонуємо широкий асортимент рукавів всіх типів за прийнятними цінами. Замовити і купити рукава напірні та інший асортимент товарів для пожежної безпеки ви можете з будь-якої точки України на нашому сайті.

Часті питання про Рукава всмоктувальні 2024

Самые недорогие товары в категории:
Рукава всасывающие - Рукав всасывающий Ø75 мм (Россия) самый дешевый в Рукава всмоктувальні
Рукава всасывающие - Рукав всасывающий Ø125 мм (Россия) самый дешевый в Рукава всмоктувальні
🚚 Які товари є в наявності на складі?