Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Вогнегасник порошковий ВП-100 (ОП-100)

Код товару: 13457
1
9200.00 грн
В наявності
Вогнегасник ОП-100 (ВП-100) – пересувний засіб боротьби з вогнем, яке містить 100 кг. порошкової гасячої суміші. Вогнегасник відноситься до закачних моделей і має в своїй конструкції манометр для контролю рівня внутрішнього тиску витісняючої газової суміші. Завдяки великому обсягу і колісній базі ві...

Вогнегасник ОП-100 (ВП-100) – пересувний засіб боротьби з вогнем, яке містить 100 кг. порошкової гасячої суміші. Вогнегасник відноситься до закачних моделей і має в своїй конструкції манометр для контролю рівня внутрішнього тиску витісняючої газової суміші. Завдяки великому обсягу і колісній базі він дозволяє швидко загасити значні по площі вогнища загоряння, забезпечити порятунок цінного майна від вогню та безпечну евакуацію людей з об'єкта. ОП-100 використовується на відкритих майданчиках і в будівлях складського, промислового, торгово-розважального та адміністративного типів, а також на автозаправних станціях, станціях технічного обслуговування і нафтобазах.

Вогнегасник 100 літрів – технічні характеристики

ВП-100 складається з металевого балона, запірно-пускового механізму з натискним важелем, шланга, захисної скоби, манометра з індикатором тиску і колісної платформи. Зовнішня поверхня корпусу покрита порошковим захисним складом, який оберігає метал від корозії і дозволяє помітити виріб навіть при сильній задимленості або в сутінках.

Вогнегасник ВП-100 володіє такими технічними характеристиками:

•    вогнегасна речовина – суміш солей мінеральних речовин загального призначення;

•    брутто-вага повністю оснащеного виробу – не більше 160 кг;

•    повна маса гасячого складу – 100±2 кг;

•    тривалість повного випуску заряду – від 30 до 60 сек;

•    максимальна площа гасіння – до 200 м²;

•    розміри виробу – 1460×440 мм;

•    дистанція викиду гасячого заряду – не менше 6 метрів;

•    робочий тиск – 14 кгс/см²;

•    термін служби – 10 років;

•    температурні умови експлуатації – від -20°C до + 50°C.

Під час пожежі порошкова суміш подається через сопло у вогнище загоряння під дією витісняючого газу. Гасячий ефект базується на припинення доступу кисню – хімічна реакція горіння припиняється. Порошкова суміш загального призначення дозволяє швидко ліквідувати осередки загорянь класів А, В1, С і Е. Використання ОП-100 заборонено при гасінні палаючих металів лужного та щелочноземельного типів, хімічна реакція в яких проходить без участі кисню, радіоактивних матеріалів, електропроводки і устаткування під напругою понад 1000 В.

Правила зберігання

ВП-100 може зберігатися як в будівлях і спорудах, так і на відкритих майданчиках. При зберіганні виробу на відкритому просторі необхідно застосовувати захисний чохол з брезенту або синтетичних тканин – він захистити металевий корпус від атмосферних опадів і прямих сонячних променів. Якщо ОП-100 зберігається в будівлях і спорудах – корпус необхідно захищати від ударів, вібраційного і теплового випромінювання виробничого обладнання та системи опалення. Забороняється експлуатація виробів з вм'ятинами, подряпинами, іншими ушкодженнями балона, манометра, випускаючого механізму або шланга, пошкодженою захисною пломбою або критично низьким рівнем тиску витісняючої газової суміші.

Правила використання ОП-100

При ідентифікації вогнища пожежі користувачеві необхідно:

•    зняти зовнішній чохол і підкотити виріб ближче до вогню;

•    зняти захисну пломбу;

•    направити шланг на вогонь;

•    натиснути на важіль запірно-пускового механізму.

Вогнегасний склад необхідно випускати короткими порціями, утримуючи важіль в натиснутому положенні не більше 2-4 секунд. Так як порошкова суміш відрізняється хорошою летючість і швидко забруднює повітря – очі, ніс, рот і вуха необхідно захистити ЗІЗ або підручними засобами, а після закінчення гасіння приміщення необхідно ретельно провітрити і очистити від порошку. Якщо джерело загоряння розташований на відкритому майданчику – струмінь порошку необхідно направляти за вітром. Ємність балона і тиск витісняючого газу дозволяє ефективно використовувати вогнегасник на дистанції не менше шести метрів від вогню.

Де купити вогнегасник 100 літрів?

Компанія Євросервіс – це оснащення об'єктів і транспортних засобів вогнегасниками, засобами індивідуального захисту, протипожежним інвентарем, інструментом і обладнанням. Ми пропонуємо фізичним і юридичним особам найширший асортимент продукції за конкурентними цінами з гарантією якості, повним комплектом дозвільної та сертифікаційної документації. Доставка сформованого замовлення здійснюється кур'єрськими службами або власним автомобільним транспортом компанії в будь-який населений пункт України.

Leave a review
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.