Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Порошковые огнетушители - Огнетушитель порошковый ОП-5

Код товару: 3218
1
pb
Акція
580.00 грн
В наявності
Порошковий вогнегасник ВП - 5 (ВП-5)Вогнегасник ОП-5 (ВП-5) порошкового типу - це пристрій, спеціально створене для усунення пожеж. Конструкція цього виду обладнання для пожежогасіння складається з металевого балона, запірного механізму, спеціальної пломби і короткого шланга з соплом на кінці.Техніч...

Порошковий вогнегасник ВП - 5 (ВП-5)

Вогнегасник ОП-5 (ВП-5) порошкового типу - це пристрій, спеціально створене для усунення пожеж. Конструкція цього виду обладнання для пожежогасіння складається з металевого балона, запірного механізму, спеціальної пломби і короткого шланга з соплом на кінці.

Технічні характеристики Вогнегасник ОП-5 (ВП-5)

Дана модель наділена такими характеристиками:
  • суміш для гасіння - мінеральні солі;
  • вага суміші для гасіння - 5 кг;
  • загальна вага - 10 кг;
  • тривалість подачі речовини - до 18 сек;
  • обсяг балона - 6,4 л;
  • довжина викинутої струменя - від 3 м;
  • площа роботи - до 15 кв. м;
  • максимальний рівень тиску - 16 бар;
  • розкид температур для зберігання - від -20 до +50 градусів;
  • термін використання - 10 років.
  • Класи загоряння і місця експлуатації
Ця модель вогнегасника заявлена ​​як універсальна, яку можна використовувати для загорянь різних рівнів:
  • тверді речовини (А);
  • рідкі і плавкі матеріали (В);
  • гази (С);
  • горючі деталі електричних пристроїв або обладнання під напругою (Е).
Вогнегасник повинен бути присутнім в пасажирському автотранспорті, техніці сільськогосподарського призначення, щитах, і особливо на промислових точках. В обов'язковому порядку це також склади ПММ і станції автомобільних заправок. Це обладнання для пожежогасіння коштує недорого. Завдяки універсальності, його можна використовувати для усунення загорянь у виробничих приміщеннях, на складах горючих матеріалів, громадських приміщеннях, а також в громадському транспорті.

Зберігати цю модель вогнегасника можна і в закритих приміщеннях, і на вулиці. При цьому можна абсолютно не хвилюватися про погіршення робочих властивостей речовини або ж про порушення цілісності корпусу.

Як користуватися вогнегасником такого типу

У разі настання екстреної ситуації і виявлення загоряння, потрібно виконати таку послідовність дій:

Витягнути захисну пломбу. Зробити це можна руками або за допомогою різних підручних засобів.
  1. Наблизитися до вогню не ближче, ніж на пару метрів.
  2. Направити сопло на вогнище спалаху.
  3. Натиснути на важіль запірного механізму.
Важливо пам'ятати, що використання порошкового вогнегасника в приміщенні ускладнює видимість через розпилення порошкової суміші. Це може не тільки створити певні труднощі для евакуації людей, а й зробити очі і ніс того, якщо гасити вогонь без використання хоча б мінімальних захисних засобів. Коли гасіння вогню відбувається у відкритому просторі, необхідно направляти струмінь суміші суворо за вітром.

Базові правила зберігання і заборони на використання

Вогнегасник порошкового типу ОП-5 (ВП-5) потрібно в обов'язковому порядку зберігати в місці, закритому від впливу прямих сонячних променів або негоди. У виробничих приміщеннях його варто також тримати подалі від теплового випромінювання працюючого обладнання, щоб не викликати перегрів. При зберіганні і використанні потрібно стежити за цілісністю балона і захисної пломби.

Цей вогнегасник не призначений для того, щоб гасити загоряння, викликані лужними або лужноземельними металами. До цього переліку входять також джерела, для горіння яких немає необхідності в доступі повітря. Фахівці також не рекомендують використовувати даний тип вогнегасника для гасіння обладнання, яке може зламатися після потрапляння порошку. В основному це оргтехніка.

У той же час заборонено направляти порошок на людей або використовувати для ліквідації пожежі зламаний вогнегасник, або зі зниженим рівнем внутрішнього тиску.
Leave a review
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.