Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Система пожежної сигналізації під ключ

Пожежна безпека під ключ

Захист від загоряння, розповсюдження вогню є обов’язковою складовою загальної захищеності людини, її майна в житловому й нежилому приміщенні. Законодавство зобов'язує керівників підприємств і комунальних об'єктів організовувати на об'єктах високий рівень пожежної безпеки. В іншому випадку при недотриманні норм не буде встановлена система сигналізації, внаслідок чого таке нежитлове приміщення не отримає дозвіл на введення в експлуатацію.

Компанія Fire Securitу надає повний комплекс послуг з протипожежної безпеки. Маючи всі дозволи й ліцензії на ведення робіт, ми гарантуємо своїм клієнтам повний захист їх прав. Все обладнання, що ми використовуємо й надаємо клієнтам, тестується за необхідними параметрами, перш ніж здійснюється його запуск. Наші фахівці з пожежної безпеки заощадять ваш час, нададуть упевненості в завтрашньому дні. Крім того, ми проводимо постійну сервісну підтримку й обслуговування встановлених систем пожежної безпеки.

Переваги послуг Fire Securitу

Обладнання, яке використовується при створенні й встановленні пожежної сигналізації, повинно бути сертифіковане. Монтаж систем пожежної безпеки здійснюється згідно з державними нормами, вимогами відповідних органів. Надалі сигналізація обов'язково підключається на пульт центрального спостереження.

Діюча ліцензія надає нашій компанії право проводити повний комплекс послуг, пов'язаних з пожежною безпекою. У нас ви можете замовити:

  • Оцінка (експертиза) протипожежного стану новоутворених підприємств та об’єктів нерухомості  (будівель, споруд, приміщень або їх частин).
  • Оформлення декларації матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам пожежної безпеки.
  • Аудит пожежної і техногенної безпеки.
  • Розрахунок часу евакуації.
  • Визначення категорій приміщень, будинків та зовнішніх установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою.
  • Визначення класу зони згідно з ДНАОП 0.00-1.32-01
  • Консультаційні послуги у сфері пожежної і техногенної безпеки.
  • Розробка планів евакуації.
  • Навчання з питань пожежної безпеки (пожежно-технічний мінімум).
  • Проєктування, монтаж, обслуговування проєктованих систем

Здійснивши аудит техногенної безпеки, наші висококваліфіковані фахівці нададуть консультації з будь-яких питань, що стосуються пожежної безпеки вашого об’єкту. Ми допоможемо розрахувати оптимальний час, за який можливо здійснити екстрену евакуацію, виходячи з визначення категорії приміщення. У разі необхідності, визначимо клас зони, орієнтуючись на ДНАОП 0.00-1.32-01.

Значний досвід роботи з різними категоріями будівель, наявні ліцензії, знання й досвід дають нам можливість якісно в найкоротший час надавати послуги з пожежної безпеки. До того ж наці ціни вас приємно здивують.