Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Новости


Выберите подкатегорию

Термін придатності вогнегасників

Відповідно до загальних правил протипожежної безпеки, не тільки житлові або робочі приміщення, але також автотранспорт повинні бути обладнані вогнегасниками. Якщо вогнегасник вже повністю витратив сві..

Розрахунок вартості монтажу пожежної сигналізації

Вогонь вважається найбільш небезпечною стихією. Ось чому так важливо забезпечувати максимальну безпеку будь-яких приміщень, де присутні люди. Щоб застати загоряння ще на початковій стадії і вчасно пер..

Чи потрібна пожежна сигналізація в магазині?

Не можна ігнорувати ризик займання, особливо в великих складських і торгових приміщеннях. Вогонь може знищити товари на велику суму, завдаючи суттєвих збитків власнику, а про жертви з боку покупців, п..

Монтаж пожежної сигналізації ціна

Ні для кого не секрет, що пожежа - вкрай небезпечне явище, здатне загрожувати не тільки цілісності майна, а й людським життям. Для загоряння в будинках є безліч причин. Це може бути і коротке замиканн..

10 правил монтажу пожежної сигналізації

Сучасні пожежні сигналізації є ефективним технологічним засобом, яке дозволяє своєчасно виявляти ознаки загоряння. І тим самим забезпечувати безпеку людей. Правильно виконувати свою роботу пристрою до..

Системи пожежогасіння

Системи пожежогасіння Fire Security Пожежа - це явище, яке може принести чимало клопоту господарям підприємства, магазину або невеликого офісу. Тому дуже важливо думати про пожежну безпеку і дотр..

Установка пожежної сигналізації

Установка пожежної сигналізації Fire Security Монтажі пожежної сигналізації - це вкрай необхідна умова для окремих об'єктів. Наприклад, це може бути бібліотека, офіс, різні підприємства, а також ..

Модулі пожежогасіння

Модулі пожежогасіння Fire Security Під час гасіння пожежі в наші дні використовуються сучасні методи і прийоми для остаточного припинення процесу горіння, що виключають можливість повторного заго..

Обслуговування пожежної сигналізації

Обслуговування пожежної сигналізації Fire Security Стандартно всі засоби пожежної безпеки обслуговують ті компанії, які займалися їх проектуванням і установкою . Але в інших випадках цією справою..

Монтаж систем пожежної безпеки

Монтаж систем пожежної безпеки Fire Security Пожежна безпека, монтаж системи якої здійснює компанія FireSecurity, це серйозне питання, яке вимагає відповідального підходу. У разі загрози сигналіза..

Монтаж пожежної сигналізації

Монтаж систем пожежної сигналізації Fire Security Пожежна сигналізація монтаж і обслуговування призначаються для вірного визначення вогнищ займання на підконтрольній території . Установка подібної ..

Заправка вогнегасників

Заправка вуглекислотних і порошкових вогнегасників з доставкою Fire Security Для введених в експлуатацію вогнегасників передбачений регулярний технічний огляд, що гарантує їх функціональність, гот..

Види вогнегасників

Види вогнегасників для гасіння з доставкою Fire Security Для того щоб пожежна безпека  була забезпечена на достатньому рівні, кожне з підприємств слід забезпечити вогнегасником. Але який ви..

Розрахунок технічного обслуговування пожежної сигналізації

Вогонь - найважливіший соратник і друг людини. Без нього багато завдань вирішуються в рази складніше, а деякі - і зовсім неможливі. Однак не варто розраховувати на його лояльність. В одну мить вогонь ..

Пусконалагоджувальні роботи пожежної сигналізації

Пусконалагоджувальні роботи пожежної сигналізації - це повноцінний комплекс дій, що включає регулювання і тестування приладів при впливі на них факторів зовнішнього середовища. Чинне нині законодавств..

Пройти навчання з пожежної безпеки повинен кожен!

Вогонь - це дуже сильна стихія. Пожежі іноді трапляються в зовсім непередбаченому місці і в найнесподіваніший момент. А загоряння відбувається часом настільки сильно і швидко, що впорається з ним - за..

Проектування і обслуговування під ключ систем безпеки

Пожежна сигналізація під ключ і охоронні системи є однією з найбільш основних аспектів злагодженої роботи компанії FireSecurity. Від того, наскільки правильно і чітко налагоджена схема забезпечення по..

Пожежна сигналізація в приміщенні

На сьогоднішній день статистика показує, що раптові загоряння наносять матеріальну шкоду економіці країни більше, ніж крадіжки. Щоб уникнути пожежі в приміщеннях будь-якого типу, встановлюють пожежну ..

Пожежна сигналізація в новобудовах

У будь-якому будинку є ймовірність виникнення пожежі. Причин може бути багато. Це і не виключена вчасно плита, і забутий на прасувальної дошки праску. І непогашена сигарета в попільничці. Але не варто..

Пожежна безпека систем вентиляції

Пожежна безпека систем вентиляції - дуже важливий аспект роботи більшості комерційних, офісних будівель, виробничі приміщень, житлових об'єктів. Несправна вентиляція здатна перетворитися в потужну при..