Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі

Відеоспостереження під ключ

Замовити монтаж відеоспостереження під ключ

Ця послуга є одним з базових напрямків нашої роботи. Фахівці нашої компанії мають великий практичний досвід, всіма необхідними знаннями і достатньою кваліфікацією, щоб виконувати роботу по встановленню та налагодженню обладнання будь-якого ступеня складності. Професійний монтаж відеоспостереження під ключ ми виконаємо за доступною вартості, надавши також гарантію якості.

Нюанси і гідності установки камер спостереження

Подібні системи на сьогоднішній день встановлюються не тільки в комерційних приміщеннях, а й у будинках. У першому випадку вони потреби, щоб спостерігати за персоналом та відвідувачами, у другому - для охорони мешканців.

Новітні технології дозволяють не тільки вести запис, але також спостерігати в режимі реального часу. А при необхідності можна передати картинку по мережі на будь-який носій. Високий ступінь функціональності дозволяє контролювати камери на відстані і автоматично зберігати дані, щоб захистити їх від незаконного видалення.

Як відбувається монтаж відеоспостереження під ключ

Ми готові запропонувати послугу установки під ключ, як для юридичних, так і для фізичних осіб. У будь-якому випадку процес завжди здійснюється в кілька етапів:

  • Спеціаліст виїжджає на об'єкт для огляду і виконання всіх необхідних розрахунків.
  • Виконується складання та підготовка проекту.
  • Замовник стверджує проект.
  • складається кошторис
  • Монтується обладнання.
  • Проводяться пуско-налагоджувальні роботи.

На самому початку співробітник нашої компанії повинен виконати оцінку ситуації на об'єкті. Його завдання - уточнити всі бажання замовника і потім втілити їх в реальний проект. Потім підібрати найбільш підходящий в даному конкретному випадку тип системи спостереження. Вона може бути цифровий або аналогової. Так, наприклад, відео з цифрової камери можна передати по зашифрованою мережі на телефон або планшет. Але якщо потрібно оновити вже наявну систему аналогового типу, установку обладнання можна виконати без установки нової кабельної розводки.

Ціна залежить від різних факторів. Зокрема, від цілому системи, її типу та кількості камер. Роботи по установці починаються тільки після того як будуть улагоджені всі грошові питання. Уже після установки всі компоненти настроюються, і система перевіряється на працездатність. Тільки після цього робота здається замовникові. Це і означає «установка під ключ». Ця послуга є зручною і економічно вигідною, оскільки всі роботи будуть виконуватися одним і тим же підрядником, а не декількома. Це дозволить замовнику зберегти і час, і кошти.

Чому саме ми для монтажу відеоспостереження?

Ще один важливий аспект - це підбір системи спостереження на базі конкретних вимог замовника. Оскільки в окремих випадках стандартні комплекти не можуть виконати свою роботу в повній мірі. А самостійне придбання може стати причиною серйозної проблеми - несумісність компонентів системи. Але ця проблема виключена, якщо всім від початку і до кінця займається наша команда. Замовник в результаті отримує функціональну систему, повністю готову до роботи. Крім того, якщо проектом займається відразу кілька підрядників, розрахунки можуть бути виконані з помилками, а це загрожує утворенням «сліпих зон».

У нашому випадку камери повністю покривають необхідний простір і передають якісну картинку. Ми надаємо великого значення планування і розміщення всіх деталей системи. Після того як з установкою системи відеоспостереження покінчено, фахівець виконує контрольне тестування, щоб заздалегідь усунути можливі огріхи налаштувань. Лише переконавшись, що все в порядку, ми здаємо роботу замовнику.

Наші майстри мають гарну кваліфікацією і ми завжди готові запропонувати нашим клієнтам найбільш вигідні рішення, залежно від бюджету і характеру приміщення.

Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі
Чому ми
Гарантійне обслуговування 24 місяці
КП за 1 годину
Безкоштовний виїзд інженера не пізніше 24 годин
Більше 17 років успішної роботи
Весь спектр послуг від проектування до обслуговування
Кваліфікований персонал
Ми забезпечимо Вашій компанії
Захист від пожежі
Індивідуальні проекти
Монтаж системи
Цілодобовий моніторинг
Виїзд групи реагування
Технічна підтримка 24/7/365
Регламентне і сервісне обслуговування
Пожежна безпека під ключ
Офіс
Кафе
Банк
Магазин
Склад
Аптека
Готель
Ресторан
Ювелірний магазин
Автосервіс
Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі
Ми організували роботу пожежної безпеки
Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі