Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Пожежна сигналізація в приміщенні

На сьогоднішній день статистика показує, що раптові загоряння наносять матеріальну шкоду економіці країни більше, ніж крадіжки. Щоб уникнути пожежі в приміщеннях будь-якого типу, встановлюють пожежну сигналізацію. Вона являє собою складний комплекс агрегатів, в який входять пристрої спеціального типу, а також обладнання програмного забезпечення. Пожежна сигналізація в приміщенні призначена для виявлення вогнища загоряння і задимлення на ранніх стадіях.

Пожежна сигналізація в приміщенні: які дії здійснює пристрій під час загоряння

Мало хто обізнаний про те, які дії робить пожежна сигналізація під ключ. Це безпосередньо залежить від комплектації апарату, але безліч пристроїв виконують одні і ті ж функції:

 • активують систему аварійного сповіщення про проблему, допомагаючи вдатися співробітникам до негайної евакуації;
 • деактивує системи припливної вентиляції будівлі;
 • автоматично відключають обладнання технологічного і виробничого типу;
 • включають в роботу автоматичні системи пожежогасіння і позбавлення від задимленості;
 • активують охоронні системи будівлі, контролю переміщення і загального доступу.

Пожежна сигналізація в приміщенні насамперед реагує на підвищену концентрацію газоподібних продуктів горіння в повітрі, збільшення температурних показників вище норми, перевищення відсотка СО2 та ін. В більшості випадків пристрій має кілька індикаторів, що зводить кількість помилкових викликів до мінімуму.

Пожежна сигналізація під ключ - основні складові якісного апарату

Прилади пожежогасіння мають безліч видів, і в залежності від них можна виділити кілька компонентів, на які ділиться апарат.

 1.  Контрольна панель. Це основний блок, на який приходять оповіщення про пожежу, також він аналізує поточну ситуацію і вдається до негайних заходів, наприклад, включає автоматику для гасіння полум'я.
 2. Сповіщувачі. Вони допомагають розпізнати причину загоряння, реагуючи на будь-які зміни в атмосфері, будь-то температура, наявність диму або висока концентрація вуглекислого газу в повітрі.
 3. Монітор або електронна панель. Таке пристосування інформує людей про те, що відбувається, виводячи потрібні дані на табло.
 4. Система пожежогасіння (автоматична). Контрольна панель передає в систему сигнал про раптове загоряння, після чого активується автоматичний процес пожежогасіння.
 5. Джерело безперебійного живлення. Часто траплялося, що апарат виходив з-під контролю через згорілої проводки, саме щоб уникнути подібних випадків потрібне альтернативне джерело живлення електроенергією.
 6. Сигнал. Щоб співробітники знали про те, що трапилося, пожежна сигналізація в приміщення має сповіщувачі: це можуть бути гучномовці, сирени, а також світлові оповіщення.

Щоб убезпечити себе і співробітників, скористайтеся послугами компанії FireSecurity. Фахівці високого рівня допоможуть встановити професійну систему в приміщення, крім того проведуть технічне обслуговування, усунуть виниклі неполадки, навчать персонал. Наша фірма працює виключно для клієнтів, ми зацікавлені у вашій безпеки, тому монтаж проводиться, враховуючи всі норми і правила чинного законодавства.