Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Пожежна сигналізація в новобудовах

У будь-якому будинку є ймовірність виникнення пожежі. Причин може бути багато. Це і не виключена вчасно плита, і забутий на прасувальної дошки праску. І непогашена сигарета в попільничці. Але не варто думати, що пожежа в будинку - доля забудькуватих і неохайних. Навіть у самих справжніх педантів може трапитися непередбачувана ситуація. Наприклад, причиною виникнення загоряння може послужити просто включений в розетку електричний прилад. А вимикати всі - не варіант. Наприклад, холодильник завжди повинен мати доступ до електромережі. А вже про замикання і зовсім говорити немає сенсу! Скачки електрики відбуваються чи не щоденно. Захиститися від пожежі допоможе тільки пожежна сигналізація під ключ. Замовити її ви можете в нашій компанії.

До речі, пожежна сигналізація в новобудовах - одна з найпопулярніших послуг. І справа тут, в першу чергу, в тому, що на етапі проведення ремонту, коли стіни, грубо кажучи, "голі", найпростіше виконати розводку і розставити всі ключові елементи максимально акуратно.

Пожежна сигналізація в новобудовах: хто повинен взяти на себе?

Тут ми не говоримо про ті чи інші категорії людей і не розмірковуємо про те, кому вона потрібна, а кому ні. Захист від вогню необхідна всім. І дай бог, щоб нею не довелося скористатися. Але, якщо що, вона послужить добру службу і захистить від біди.

Мова про інше: хто повинен встановлювати пожежну сигналізацію в новобудовах - власники квартир або забудовник? В ідеалі, звичайно, другий варіант. Це величезний плюс, коли весь будинок має засоби пожежогасіння і закладені вони на етапі будівництва. Однак, на практиці, таке трапляється вкрай рідко. Іноді можна помітити датчики і розбризкувач або вогнегасники в місцях загального користування - у підвалах, на горищі, ліфті або під'їзді. Але і це нечасто. А вже про системи пожежогасіння в квартирах і зовсім говорити не доводиться - такі послуги практично не надають забудовники в Україні.

Тому новоявленим власникам квартир доводиться діяти самостійно. Для цього варто звернутися до відповідної компанію для консультації і вибору методу захисту. Наприклад, ми пропонуємо відразу декілька варіантів для квартир і приватних будинків.

Пожежна сигналізація в новобудовах: вибираємо варіанти

Для того щоб в небезпечний момент бути впевненим у своїй безпеці, важливо правильно вибрати систему оповіщення та пожежогасіння. І мова тут не тільки про вартість. Звичайно, якщо ви не розглядаєте варіант з АліЕкспресс.

У нашому арсеналі є чимало новинок, вже зарекомендували себе. Є варіант на різний бюджет і під різні запити. Наприклад, це може бути:

  • Пожежна сигналізація в новобудовах з підключенням на пульт. В цьому випадку, потрібно дізнатися у сподобалася охоронної компанії, з яким обладнанням вона працює. Ми запропонуємо його за оптимальною ціною і виконаємо монтаж та налагодження. В цьому випадку, при виникненні задимлення або загоряння, система подасть сигнал в відповідну компанію.
  • Без підключення до пульту. Тоді головний пристрій передасть сигнал на ваш телефон і запустить сповіщувачі.

Також можливе автоматичне початок пожежогасіння. З нами подбати про безпеку - набагато простіше.