Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Рукава пожежні


Види пожежних рукавів

Захист приміщення і майна від загоряння - найважливіше завдання. У більшості випадків вона закріплена на державному рівні. Власники та відповідальні особи повинні піклуватися про запобігання пожеж, а в разі їх виникнення, подбати про те, щоб вогонь можна було подолати або хоча б не дати йому поширюватися далі. За цим суворо стежить пожежна інспекція. Але і без її контролю потрібно піклуватися про це, розробляти систему пожежної безпеки, стежити за її працездатністю. І наш інтернет-магазин готовий допомогти вам в цьому питанні. Тут ви можете замовити все, що потрібно для вирішення поставленого завдання, в тому числі купити пожежний рукав.
Великий вибір, доступні ціни та грамотні консультації допоможуть вам спростити завдання по вибору і закупівлі протипожежного обладнання.

Види пожежних рукавів

За своєю суттю, пожежний рукав - це трубопровід, а точніше, сухотруб. Він призначений для транспортування пожежних сумішей в точку горіння. Пожежні рукави бувають різних видів, незважаючи на те, що всі вони призначені для гасіння пожеж.

Види пожежних рукавів:

  • Всмоктуючий. Цей вид пожежного рукава має жорсткий каркас. Він призначений для всмоктування води з водойм і транспортування її від водойми до місця пожежі. Рукав має стандартну довжину, яка обумовлена розмірами вітчизняних і зарубіжних пожежних автомобілів. Він складається з внутрішньої гумової камери, двох текстильних шарів, спіралі з дроту, проміжного прогумованого шару і зовнішнього шару з текстилю.
  • Напірно-усмоктувальні. Ці рукава також використовуються для забору води з природних і штучних водойм і транспортування до місця загоряння. Вони мають жорсткий металевий каркас із дроту. Діаметр пожежного рукава в цьому випадку становить 50-200 мм. Для його приєднання до пожежному автомобілю використовуються ключі з маркуванням К-80 і К-150.
  • Напірні. Назва говорить сама за себе. За допомогою таких рукавів подається огнетушащий складу до місця загоряння. Тиск в шлангу подається в 2-8 атмосфер, чого достатньо для збивання полум'я.

Всі ці три види пожежних шлангів доступні в нашому онлайн-магазині. Причому за найвигіднішими цінами.

Пересування пожежних рукавів: коли і навіщо?

Правила пожежної безпеки - не примха, а реальна можливість зберегти майно і навіть врятувати життя. Не варто нехтувати цим. І мало просто купити засоби для гасіння полум'я, їх ще й потрібно зберегти в повній бойовій готовності і вчасно проводити дефектовку для виявлення пошкоджень. Пересування пожежних рукавів обов'язково повинна проводитися 1-2 рази на рік.

Навіть якщо пожежний рукав не використовувався і весь час зберігався в пожежному шафі і не розмотувався, його потрібно обов'язково дефектовать не рідше 1 разу на рік. Це викликано тим, що при тривалому зберіганні відбувається деформація шланга і його заломи, що в свою чергу може привести до розгерметизації і втрати тиску або ж повної недієздатності в потрібний момент.

Звертаємо вашу увагу: ми пропонуємо виключно якісні пожежні рукави, що пройшли обов'язкову сертифікацію. Відправлення здійснюється по всій території України.

Ціни на Рукава пожежні в Київі 2024

Рукава пожежніВартість

Часті питання про Рукава пожежні 2024

Самые недорогие товары в категории:
🚚 Які товари є в наявності на складі?