Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Замовити установку пожежної сигналізації під ключ

Установка пожежної сигналізації Fire Security

Монтажі пожежної сигналізації - це вкрай необхідна умова для окремих об'єктів. Наприклад, це може бути бібліотека, офіс, різні підприємства, а також загальноосвітні та медичні установи. Безпека будь-якого з цих приміщень залежить від того, наскільки правильно виконана установка пожежонебезпечної сигналізації.

Від чого залежить ефективність систем пожежних безпек

Технічна складність сучасних сигналізацій укладена в необхідності використовувати багато різних датчиків. Серед інших:

 • датчик задимлення;
 • розпізнання вогнища загоряння;
 • реакція на температуру і так далі.

Лише правильний (т. е. професійно виконаний) контроль датчиків здатний забезпечити надійність всієї системи. Фахівці компанії Firesecurity з усією строгістю дотримуються специфіку виконуваної роботи. Це означає, що датчики будуть налаштовані, відповідно заданим умовам.

Установка пожежної сигналізації в промисловому приміщенні залежить від різних факторів. Наприклад:

 • ступінь задимленості;
 • температурні скачки; < li style = "text-align: justify;"> рівень запиленості і так далі.

Установка пожежної сигналізації в інтернет магазин пожежної безпеки Fire Security

відповідно до сьогоднішнім законодавством, не заборонено виконувати монтаж системи пожежної сигналізації власними силами. Але важливо пам'ятати, що кожен етап роботи може бути виконано за проектними документами. Встановити систему у себе вдома досить важко. І на це здатні далеко не всі, особливо якщо немає необхідного досвіду. Тому велика частина фахівців радить, щоб установка виконувалася професійними працівниками. Вони зможуть дати абсолютну гарантію того, що вся конструкція надійна і буде працювати справно.

Всі датчики пожежних безпек працівники компанії Firesecurity підключають відповідно підготовленим схемами і інструктажу. Після того як монтаж завершиться, вся конструкція в цілому перевіряється на працездатність.

Цінова категорія робіт по установці пожежної сигналізації повністю залежна від розмірів приміщення, якому потрібен захист. Від цього ж залежить і кількість обладнання, яке потрібно буде використовувати.

Закінчення роботи

Після того як установка системи пожежної сигналізації буде виконана працівниками Firesecurity, настає час роботи з документами. В обов'язковому порядку потрібно підготувати наступні папери:

 1. Акти відомостей і перевірок, а також підтвердження виконання прихованих робіт.
 2. Журнал та виконавчі схеми.
 3. Паспорти, що підтверджують якість використаних матеріалів, а також сертифікати на них.
 4. Креслення, за якими були виконані роботи.

Найповніший список всієї необхідної документації можна уточнити на сайті МНС.

Переваги компанії Firesecurity

Крім того, що наші співробітники з усією ретельністю дотримуються технічний регламент установки пожежної сигналізації та пожежогасіння, результат повинен відповідати встановленим нормативним документам.

На додаток клієнти відзначають такі плюси роботи з нами:

 • Великий асортимент;
 • Оптова вартість;
 • Перевірка якості товару;
 • Швидкість доставки;
 • Часті знижки.

Автоматичні установки пожежної сигналізації та пожежогасіння від Firesecurity

Роботи з установки пожежної сигналізації, виконані якісно і« на совість », зможуть надійно захистити ваше приміщення від пожежної небезпеки. Це дає гарантію, що ніяких форс-мажорів не станеться, і ніяка власність не постраждає. Автоматичні установки пожежної сигналізації та пожежогасіння дозволять вам не тільки зберегти нерви, а й заощадити кошти в майбутньому.