Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Вимоги пожежної безпеки до електроустановок

Експлуатація будь-яких електроустановок проводиться відповідно до цілим рядом нормативних документів, що описують правила електричної і пожежної безпеки. Ці норми описують як дії персоналу при використанні, обслуговуванні і ремонті електричного устаткування, так і порядок дій в екстрених ситуаціях, в тому числі при загорянні електроустановок.

Документація з пожежної безпеки на виробництві

Вимоги пожежної безпеки до електроустановок - це обов'язковий комплект документів для підприємства будь-якої галузі виробництва, де так чи інакше використовуються пристрої, що підключаються до електричної мережі. З їх допомогою проводяться всі види інструктажів з ОП і ПБ для персоналу, що обслуговує електроустановки, а також регулярна перевірка знань.

Найважливішим документом на будь-якому підприємстві, яке використовує електричне обладнання, є «Інструкція про заходи пожежної безпеки в електроустановках». У ній описуються наступні важливі для безпечної діяльності персоналу моменти:

  • протипожежні заходи при експлуатації обладнання;
  • правила, що діють при обслуговуванні та ремонті техніки;
  • порядок дій персоналу при виникненні пожежі.

Так як специфіка різних виробництв, що експлуатують електроустановки відрізняється, то вимоги до пожежної безпеки можуть бути різними. Потужність обладнання, наявність поблизу горючих матеріалів, клас пожежонебезпеки будівлі - всі ці фактори враховуються при складанні такої інструкції.

При перевірці компанії контролюючими органами пакет документів з пожежної безпеки до електроустановок вимагають пред'явити в першу чергу. Відсутність журналів і інструкцій на виробництві тягне за собою накладення штрафу і навіть накладення заборони на експлуатацію обладнання. Тому, перш ніж починати роботу, кожен керівник повинен подбати про те, щоб всі документи, необхідні для інструктажів, їх реєстрації та перевірки знань були в наявності.

Як замовити вимоги пожежної безпеки до електроустановок

Правильно укомплектувати підприємство всіма необхідними нормативними документами, що стосуються пожежної безпеки, можуть тільки фахівці. Наша компанія може запропонувати все що потрібно для забезпечення безпечної роботи вашого персоналу з електроустановками, в тому числі інструкції, розроблені індивідуально для вашого виробництва.

Наші фахівці - професіонали високого рівня з великим досвідом роботи, тому ми можемо гарантувати якісне виконання роботи. Ми пропонуємо доступні ціни, стислі терміни і високий рівень виконання. Нашими послугами вже скористалися десятки компаній, що працюють в різних сферах, і всі наші замовники залишили тільки позитивні відгуки про виконану роботу. Звертайтеся до професіоналів, і ми вирішимо ваші проблеми швидко і якісно!