Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Техногенна безпека й цивільний захист

Техногенна безпека й цивільний захист

З наростанням обсягів промисловості і впровадженням нових технологій, на жаль, вірогідність виникнення надзвичайних та аварійних ситуацій залишається високою. Час від часу спливають новини про чергові надзвичайні ситуації (НС), які, як правило, тягнуть за собою великі трагедії для суспільства. Від такого ніхто не застрахований, ймовірність їх виникнення досить висока.

А пов'язано це, перш за все, з порушеннями норм і правил експлуатації обладнання в процесі виробництва або під час роботи, де велику роль відіграє людський фактор, а також з моральним і механічним зносом обладнання, природними катаклізмами, іншими факторами. Основним завданням техногенної безпеки об'єкта є зменшення ризиків виникнення надзвичайних ситуацій, мінімізація негативних наслідків у разі їх виникнення.

Техногенна безпека – рівень захищеності населення, території, будівель і виробництв від наслідків техногенної НС. Техногенна надзвичайна ситуація – це завжди загрози, пов'язані з біологічно небезпечними, радіоактивними, хімічними речовинами, руйнуваннями споруд, транспортними аваріями. Також це можуть бути аварії на:

 • нафтових і газових промислових комплексах;
 • очисних комплексах;
 • системах телекомунікацій;
 • комплексах життєзабезпечення;
 • електроенергетичних комплексах і системах.

НС техногенного характеру безпосередньо пов'язані з діяльністю людини й відбуваються через недостатню надійність техніки, допущення помилок, людського фактора, терористичних актів тощо.

Цивільна оборона (ЦО) – це комплекс дій, що спрямовані на захист матеріальних і нематеріальних цінностей від небезпек, які можуть виникнути при техногенних або природних НС, військових діях і їх наслідки.

У спектр послуг компанії Fire Security входять:

 1. ідентифікація потенційно-небезпечних об'єктів (ПНО);
 2. складання паспортів для потенційно небезпечних об'єктів (ПНО);
 3. ідентифікації об'єктів підвищеної небезпеки (ОПН);
 4. складання планів локалізації та ліквідації аварійних ситуацій (ПЛАС);
 5. страхування об'єктів підвищеної небезпеки (ОПН);
 6. оформлення інженерно-технічних заходів (ІТЗ) та (ЦЗ) цивільного захисту (цивільної оборони);
 7. монтаж системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій (СРВЧС).

Оформити пакет комплексних послуг із техногенного та цивільного захисту в Fire Security можна, відвідавши наш офіс або зв'язавшись з операторами в телефонному режимі.