Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Системи сигналізації та пожежогасіння

Є в житті маса ситуацій, від яких аж ніяк неможливо вберегтися, та й попередить їх не вбачається можливим. Але є і ті ситуації, до яких цілком можна підготуватися, застрахувавши себе від можливого негативу. Наприклад, системи сигналізації та пожежогасіння допоможуть максимально убезпечитися від вогню і несанкціонованого вторгнення. Тому, якщо ви не любите неприємні сюрпризи, краще убезпечити себе від них.

Наша компанія давно на ринку. За цей час ми встигли не тільки отримати досвід і першокласних фахівців, а й заслужили вагому репутацію, як надійні партнери, що надають якісний сервіс за розумною ціною.

Системи сигналізації та пожежогасіння - 2 в 1 або вибрати щось одне?

Звичайно ж, на деяких об'єктах існує велика ймовірність вторгнення непрошених «гостей», а деякі об'єкти більше бояться вогню. Однак, зі свого боку, дуже рекомендуємо встановлювати системи, які просигналізує і про те, і про те. Тим більше, що сучасні гаджети це з легкістю дозволяють.

У нашому магазині ви знайдете системи сигналізації та пожежогасіння в досить широкому асортименті:

  • для контролю за обстановкою в будинку або на комерційному об'єкті;
  • для роботи в приміщенні і на відкритому повітрі;
  • на будь-який бюджет.

Всі пристрої добре зарекомендували себе в своєму класі, вони працюють без збоїв і допоможуть захистити ваш будинок, офіс, магазин, склад або виробничу базу.

У чому суть роботи системи сигналізації та пожежогасіння?

Далеко не всі можуть зарахувати себе до гуру, бездоганно розбираються в питанні вибору та обслуговування системи сигналізації та пожежогасіння. Тому для початку розберемо, що це і який принцип роботи.

Будь-яка система сигналізації переважно складається таких компонентів:

  • Датчики. Вони можуть бути як бездротові, так і провідні. У кожного датчика є два джерела живлення - мережа і батарейка. Це зроблено на той випадок, щоб датчик міг працювати навіть при відсутності електрики на об'єкті. Бездротові датчики харчуються виключно від батарейки. Через це, потрібно не забувати перевіряти рівень заряду.
  • Головний пристрій. Воно приймає сигнал від датчиків і запускає ланцюжок дій. Головний пристрій може відсилати сигнал тривоги в пожежну або охоронну компанію, оповіщати пункт охорони, а також сигналізувати за коштами дзвінка або повідомлення на мобільний телефон, якщо в моделі є GSM-модуль.

Також деякі моделі можуть оснащуватися тривожною кнопкою, яку можна самостійно натиснути, подавши сигнал охоронній фірмі. Можна встановити і сирену, яка буде включатися при небезпеки - є звукові і світлозвукові моделі.

Деякі моделі головних пристроїв можуть активізувати систему пожежогасіння, розпорошуючи жаротушащіе склади.

Як вибрати систему?

Наші співробітники із задоволенням допоможуть вам розібратися з вибором сигналізації. Найпростіше це зробити після огляду об'єкту. В ході огляду проводиться:

  • виявлення незахищених зон;
  • вимірювання параметрів приміщення;
  • підбір оптимальних пристроїв для реалізації поставлених завдань.

Ми уважно ставимося до ваших потреб і наявного бюджету. Запропонуємо тільки те, що буде дійсно ефективно в вашому випадку. До речі, ми не тільки займаємося продажем охоронних гаджетів, але і готові надати послуги з їх встановлення та обслуговування. Звертайтеся!