Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Замовити систему пожежогасіння під ключ

Системи пожежогасіння Fire Security

Пожежа - це явище, яке може принести чимало клопоту господарям підприємства, магазину або невеликого офісу. Тому дуже важливо думати про пожежну безпеку і дотримуватися всіх норм і ГОСТи, передбачені законодавством.

Сучасна система пожежогасіння

Це цілий набір обладнання, який допомагає підтримувати на території необхідний рівень безпеки. Найбільший ефект досягається, якщо присутні декілька компонентів: автоматична система пожежогасіння, оповіщення та евакуації при появі небезпеки.

Таке рішення дозволяє запобігти поширенню вогню по території, захистити матеріальні ресурси і уникнути непотрібних жертв. Пожежні сигналізації розташовуються таким чином, щоб загоряння було локалізовано на початковій стадії.

У державних нормативних документах прописаний список об'єктів, на яких установка системи пожежогасіння обов'язкове:

 • центри обробки інформації, серверні;
 • банки;
 • підземний паркінг;
 • склади;
 • кінотеатри, концертні зали;
 • виставки;
 • торгові площі від 3,5 тис. кв. м;
 • промислові цехи від ста квадратних метрів.

Незважаючи на те , що приватні будинки будь-якої площі не входять до цього переліку, варто подбати про збереження свого майна, і установка системи пожежогасіння - кращий спосіб це зробити.

системи пожежогасіння в інтернет магазин пожежної безпеки Fire Security

Автоматична система пожежогасіння може мати різні параметри, але основним вважається вид речовини, що використовується для гасіння пожежі:

 1. Вода - звичний і традиційний метод. Відрізняється ефективністю і може застосовуватися в приміщеннях з великою кількістю людей. Але є і недоліки. Вони пов'язані зі складнощами установки, необхідністю підключатися до централізованих комунікацій. Крім того, потрібно насос для підтримки тиску в трубах. До того ж при впливі водна пожежна система пожежогасіння може сильно зіпсувати майно.
 2. Порошок - він має високу хімічну активність. За рахунок цього вогонь швидко локалізується, аж до повного зникнення. Головний недолік - неможливість використовувати у виробничих приміщеннях з металевим обладнанням. Порошок вступає з реакцію з металом і може зіпсувати його.
 3. Газ - принцип гасіння простий, за рахунок зменшення кількості кисню зменшується температура, і загоряння зникає. При використанні газових систем потрібно проводити обов'язкову евакуацію людей.
 4. Піна. Якщо спрацювала сигналізація, система пожежогасіння починає виділяти речовину з підвищеним піноутворенням. Його зручніше застосовувати на складських приміщеннях, де зберігаються легкозаймисті матеріали.
 5. Аерозоль - на сьогодні це найефективніший речовина. Воно не завдає шкоди людям і матеріалами, швидко гасить вогонь. Як гідності треба відзначити тривале збереження аерозолю в повітрі. Це дозволяє не з'являтися в приміщенні новим вогнищ загоряння.

Всі ці різновиди систем з успіхом використовуються на різних об'єктах. Для ефективної роботи необхідний попередній огляд і проведення передпроектних досліджень, визначення найбільш ефективної в кожному конкретному випадки системи. Далі робиться розмітка, де будуть монтуватися датчики і головні вузли.

FireSecurity - системи пожежогасіння під ключ

Наша компанія займається монтажем пожежної сигналізації і систем пожежогасіння вже не один рік. Основна перевага в тому, що в нашому арсеналі знаходяться всі складові і вузли, якість яких підтверджується сертифікатами.

Наші фахівці регулярно проходять спеціальне навчання. При установці і запуску системи виконуються всі законодавчі норми. Ми гарантуємо, що ваше майно буде перебувати в безпеці.