Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі

Замовити систему пожежогасіння під ключ

Системи пожежогасіння Fire Security

Пожежа - це явище, яке може принести чимало клопоту господарям підприємства, магазину або невеликого офісу. Тому дуже важливо думати про пожежну безпеку і дотримуватися всіх норм і ГОСТи, передбачені законодавством.

Сучасна система пожежогасіння

Це цілий набір обладнання, який допомагає підтримувати на території необхідний рівень безпеки. Найбільший ефект досягається, якщо присутні декілька компонентів: автоматична система пожежогасіння, оповіщення та евакуації при появі небезпеки.

Таке рішення дозволяє запобігти поширенню вогню по території, захистити матеріальні ресурси і уникнути непотрібних жертв. Пожежні сигналізації розташовуються таким чином, щоб загоряння було локалізовано на початковій стадії.

У державних нормативних документах прописаний список об'єктів, на яких установка системи пожежогасіння обов'язкове:

 • центри обробки інформації, серверні;
 • банки;
 • підземний паркінг;
 • склади;
 • кінотеатри, концертні зали;
 • виставки;
 • торгові площі від 3,5 тис. кв. м;
 • промислові цехи від ста квадратних метрів.

Незважаючи на те , що приватні будинки будь-якої площі не входять до цього переліку, варто подбати про збереження свого майна, і установка системи пожежогасіння - кращий спосіб це зробити.

системи пожежогасіння в інтернет магазин пожежної безпеки Fire Security

Автоматична система пожежогасіння може мати різні параметри, але основним вважається вид речовини, що використовується для гасіння пожежі:

 1. Вода - звичний і традиційний метод. Відрізняється ефективністю і може застосовуватися в приміщеннях з великою кількістю людей. Але є і недоліки. Вони пов'язані зі складнощами установки, необхідністю підключатися до централізованих комунікацій. Крім того, потрібно насос для підтримки тиску в трубах. До того ж при впливі водна пожежна система пожежогасіння може сильно зіпсувати майно.
 2. Порошок - він має високу хімічну активність. За рахунок цього вогонь швидко локалізується, аж до повного зникнення. Головний недолік - неможливість використовувати у виробничих приміщеннях з металевим обладнанням. Порошок вступає з реакцію з металом і може зіпсувати його.
 3. Газ - принцип гасіння простий, за рахунок зменшення кількості кисню зменшується температура, і загоряння зникає. При використанні газових систем потрібно проводити обов'язкову евакуацію людей.
 4. Піна. Якщо спрацювала сигналізація, система пожежогасіння починає виділяти речовину з підвищеним піноутворенням. Його зручніше застосовувати на складських приміщеннях, де зберігаються легкозаймисті матеріали.
 5. Аерозоль - на сьогодні це найефективніший речовина. Воно не завдає шкоди людям і матеріалами, швидко гасить вогонь. Як гідності треба відзначити тривале збереження аерозолю в повітрі. Це дозволяє не з'являтися в приміщенні новим вогнищ загоряння.

Всі ці різновиди систем з успіхом використовуються на різних об'єктах. Для ефективної роботи необхідний попередній огляд і проведення передпроектних досліджень, визначення найбільш ефективної в кожному конкретному випадки системи. Далі робиться розмітка, де будуть монтуватися датчики і головні вузли.

FireSecurity - системи пожежогасіння під ключ

Наша компанія займається монтажем пожежної сигналізації і систем пожежогасіння вже не один рік. Основна перевага в тому, що в нашому арсеналі знаходяться всі складові і вузли, якість яких підтверджується сертифікатами.

Наші фахівці регулярно проходять спеціальне навчання. При установці і запуску системи виконуються всі законодавчі норми. Ми гарантуємо, що ваше майно буде перебувати в безпеці.

Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі
Чому ми
Гарантійне обслуговування 24 місяці
КП за 1 годину
Безкоштовний виїзд інженера не пізніше 24 годин
Більше 17 років успішної роботи
Весь спектр послуг від проектування до обслуговування
Кваліфікований персонал
Ми забезпечимо Вашій компанії
Захист від пожежі
Індивідуальні проекти
Монтаж системи
Цілодобовий моніторинг
Виїзд групи реагування
Технічна підтримка 24/7/365
Регламентне і сервісне обслуговування
Пожежна безпека під ключ
Офіс
Кафе
Банк
Магазин
Склад
Аптека
Готель
Ресторан
Ювелірний магазин
Автосервіс
Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі
Ми організували роботу пожежної безпеки
Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі