Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Системи блискавкозахисту: проектування, монтаж і обслуговування

Блискавкозахист – це ряд технічних заходів, спрямованих на захист від блискавки будівлі, людей і майна, що включає проектування, монтаж і подальше обслуговування систем. Дані етапи спрямовані на забезпечення захисту об'єкту від прямого попадання блискавки, а також від всіляких несприятливих електричних впливів. Якщо ви бажаєте встановити якісну систему блискавкозахисту, рекомендуємо скористатися послугами профільної компанії – Fire Security.

Якісні та доступні послуги з блискавкозахисту й заземлення

Серед основних послуг Fire Security, пов'язаних із захистом від блискавки й заземленням, слід відзначити:

  • проектування систем, згідно з державними нормами й вимогами;
  • виконання якісного монтажу;
  • проведення перевірки стану ланцюгів, що з'єднують елементи блискавкозахисту з самим заземленням;
  • високоточне вимірювання контуру заземлення системи захисту від блискавки.

Вправне проведення кожного етапу захисного заходу залежить від того, наскільки якісно виконаний проект. Для його організації враховуються особливості споруди, її відповідність загальноприйнятим нормативним актам. Серед основної інформації, яка необхідна для проектування системи блискавкозахисту, слід виділити:

  1. призначення будівлі;
  2. розміри споруди, що включають довжину, ширину, висоту в метрах;
  3. рівень стійкості до займання;
  4. матеріал водостічної системи, її технічні характеристики;
  5. ширина вимощення;
  6. краща схема заземлення (кільцева або осередкова).

Монтаж і обслуговування системи блискавкозахисту

Після того, як був складений точний проект, з огляду на всі державні нормативи, можна переходити до процесу монтажу системи блискавкозахисту. Наші кваліфіковані фахівці, завдяки наявності професійного обладнання, знань і досвіду, виконають роботу протягом одного-трьох днів, що залежить від рівня складності та обсягу поставлених завдань. Рекомендуємо виконувати роботи заздалегідь, до початку грозового сезону.

Після створеного проекту й професійно виконаного монтажу необхідно регулярно проходити технічне профілактичне обслуговування. Для забезпечення правильного функціонування блискавкозахисту, слід періодично перевіряти функціональність всіх складових системи. Замовити комплексне проведення заходів можна в офісі компанії Fire Security або за вказаними на сайті телефонами.