Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Система забезпечення пожежної безпеки об'єкта захисту

Захиститися від вогню - мудре рішення, адже пожежа простіше не допустити або загасити в самому початку, ніж боротися з разгулявшимся полум'ям. Навіть досвідчені пожежники часом безсилі перед цією потужною стихією і все, що в їх силах -лише намагатися стримувати полум'я, не даючи йому поширюватися далі. Тому важливо мати можливість блискавично відреагувати на займання і почати його гасіння ще до приїзду пожежників.

Для цього потрібна система забезпечення пожежної безпеки об'єкта захисту. Наші фахівці справжні профі в даному питанні. Ми підберемо оптимальний варіант саме для вашого об'єкта, з урахуванням всіх його особливостей.

Система забезпечення пожежної безпеки об'єкта захисту: з чого складається?

Вирішивши обладнати свій об'єкт, ви прийняли вірне рішення. І справа тут не тільки у вимогах пожежної служби, хоча і це теж. Але більшою мірою варто дбати про власну безпеку - і фізичної, і майнової. При пожежі складно вціліти людям, а майно і зовсім часто нереально.

Засоби, які передбачає система забезпечення пожежної безпеки об'єкта захисту, не гарантує 100% захисту від вогню, але вона в багато разів підвищують шанси на порятунок і швидке гасіння полум'я.

У цю систему входять:

  • Система запобігання пожежі. На об'єкті неухильно повинні виконуватися заходи пожежної безпеки. Це стосується і відсутність небезпечних речовин, електроприлади повинні використовуватися за правилами, а електропроводка повинна бути повністю справна. Заборонено куріння і використання відкритого вогню в невідведених для цього місцях.
  • Протипожежна підготовка персоналу. Люди повинні чітко знати, що робити в разі виникнення пожежі. Це стресова ситуація, в якій дуже просто розгубитися. Тому всі дії повинні бути чіткими і відпрацьованими до дрібниць. Це дозволить уникнути хаосу. Наші співробітники проводять тренінги та вчать людей, як вести себе в цій ситуації, проводять тренування по евакуації, вчать використовувати пожежний інвентар.
  • Система протипожежного захисту. Перш за все це пожежна система сигналізації. Вона може включати в себе датчики задимлення, які передають сигнал на головний пристрій. Воно може запускати механізм пожежогасіння - розпорошувати певні склади, що пригнічують полум'я. Також головний пристрій може включати сповіщувачі про пожежу, які сповістять людей і вкажуть на вихід.
  • Засоби початкового пожежогасіння. При пожежі завжди потрібно дзвонити 101 і не покладатися на себе - вогнем повинні займатися фахівці. Однак до їх приїзду важливо прийняти комплекс заходів, щоб ситуація не погіршилася і гасіння було максимально продуктивним. Ні в якому разі не можна лізти в епіцентр пожежі, але не давати йому розповсюджуватися далі і мати можливість до відступу в будь-який момент - буде правильно.

Система забезпечення пожежної безпеки об'єкта захисту під ключ

Наша компанія завжди підходить до вирішення проблем комплексно. Тому, якщо потрібна система забезпечення пожежної безпеки об'єкта захисту - доручіть її нам. У нас в асортименті є всі необхідні комплектуючі, причому за дуже прийнятною ціною. Наші консультанти із задоволенням допоможуть з вибором інвентарю, розкажуть про всі особливості та нюанси. Також є можливість замовити установку і підключення. З нами співпраця завжди вигідне і комфортне!