Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі

Система контролю доступу

Система контролю доступу потрібна для обмеження входу сторонніх осіб на заборонені для них об'єкти і території. Робота пристрою полягає в відмиканні і замиканні входу, веденні бази користувачів, яким дозволений доступ на територію. Особливість системи - безперебійне контролювання, на яке не впливає людина.

Функції системи контролю доступу

До основних функцій системи відносяться:

  1. Відкриття перепони при використанні індивідуального ідентифікатора, який може бути електронним ключем, паролем, електронної міткою, біометричним сканером або використовується інший алгоритм розпізнавання особистості.
  2. Ведення єдиної бази осіб з наявністю допуску. Система точно визначає, коли саме людина входила або виходив з блокованою території. Таким чином, об'єкт охороняється надійніше.
  3. СКУД також відповідає за пожежну безпеку. У базі даних інформації, яку читає контролером, запрограмовано автоматичне відкривання дверей, які вказані як аварійні виходи в разі виникнення пожежі.

Завдання системи КД

Система контролю доступу була розроблена для контролювання і обліку робочого часу працівників на великих підприємствах. Таким чином можна було спостерігати, наскільки сумлінно вони відносяться до відвідуваності робочих місць. Раніше цей пристрій було встановлено у вигляді турнікета, керованого вахтером. Пізніше систему оснастили електронікою, дозволивши зчитувати інформацію з персональної перфокарти.

Аналогами системи доступу можна назвати сучасні домофони, які встановлюються на дверях загального під'їзду, систему безпеки, яка використовується на в'їзді у двір багатоквартирного будинку або котеджного селища.

Крім того, СКУД (система контролю і обліку доступу) добре справляється зі своїм завданням на підприємствах, вона незамінна на платних автостоянках. Система не тільки веде облік відвідування співробітниками робочих місць, а й контролює протипожежні системи.

Конфігурація системи

У систему входить комплекс технічних засобів, кожен дозволяє розширити її загальні можливості. Основою є контролер, завдяки якому проводиться обробка даних кожного користувача, проведення їм тієї чи іншої операції. Крім того, саме контролером приймається рішення, відправляти сигнал на виконавчі пристрої чи ні.

Існує два види побудови системи контролю доступу:

  1. Розподільна мережа. У цьому випадку на кожному об'єкті, що охороняється ділянці території встановлюється окремий контролер, який відповідає за певну кількість замків. Найчастіше їх буває тільки 4. У цьому випадку контролер зчитує надану інформацію, послідовно передає на інші контролери загальної системи. Персональні дані користувачів вносяться в роздільні бази.
  2. Централізована система контролю. У цьому випадку використовується тільки один пристрій, від якого відведені лінії контролю по всій території і встановлені замки в потрібних місцях. У цьому випадку замість контролера інформація зчитується комутатором, який і передає сигнали на виконавчі системи.

Гідність комутатора полягає в більш низькій вартості, але при цьому підвищеної чутливості до несанкціонованого проникнення на територію. Недолік - повільне дію виконавчої системи.

Компанія FireSecurity займається професійною установкою системи контролю доступу за вибором клієнта, допомагає з її налаштуванням. Наші співробітники надають кваліфіковану консультацію, що допомагає з вибором бажаного пристрої для охорони і пожежної безпеки, згідно з вимогами об'єкта. Доступні ціни, висока кваліфікація співробітників, оперативна установка - наші основні конкурентні переваги.

Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі
Чому ми
Гарантійне обслуговування 24 місяці
КП за 1 годину
Безкоштовний виїзд інженера не пізніше 24 годин
Більше 17 років успішної роботи
Весь спектр послуг від проектування до обслуговування
Кваліфікований персонал
Ми забезпечимо Вашій компанії
Захист від пожежі
Індивідуальні проекти
Монтаж системи
Цілодобовий моніторинг
Виїзд групи реагування
Технічна підтримка 24/7/365
Регламентне і сервісне обслуговування
Пожежна безпека під ключ
Офіс
Кафе
Банк
Магазин
Склад
Аптека
Готель
Ресторан
Ювелірний магазин
Автосервіс
Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі
Ми організували роботу пожежної безпеки
Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі