Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі

Розрахунок вартості монтажу пожежної сигналізації

Вогонь вважається найбільш небезпечною стихією. Ось чому так важливо забезпечувати максимальну безпеку будь-яких приміщень, де присутні люди. Щоб застати загоряння ще на початковій стадії і вчасно передати сигнал тривоги, необхідне спеціальне обладнання - пожежна сигналізація. Установка цього приладу - важливий етап, від якого залежить в результаті працездатність всієї системи. Щоб все пройшло гладко, важливо брати до уваги будь-яку дрібницю.

Тонкощі монтажу пожежної сигналізації

Процес лише на погляд непрофесіонала здається цілком простим, проте є велика кількість різних нюансів. Власними силами людина без досвіду з такою роботою справитися не зможе. Ось чому цю справу потрібно доручати фахівцям в своїй справі.

Перш за все, під час установки необхідно звертати увагу на такі особливості:

  • загальна площа об'єктів, де планується монтаж;
  • деталі планування приміщень;
  • використовуване обладнання.

Важливо зауважити, що це лише деякі нюанси. Фахівці можуть розповісти набагато більше.

Крім того, важливо усвідомлювати, що сама пожежна сигналізація складається з великої кількості деталей. Головними серед них виділяють датчики, пульт і центральну панель. У кожного з цих елементів також є свої особливості.

Як проходить підготовка до монтажу

Потрібно розуміти, що установка не розпочинається без правильних підготовчих робіт. Перш за все розробляється і затверджується план. Вже по ньому будуть орієнтуватися працівники. Якщо його немає, то виконується проектування. Візуалізація і деталізація приміщень дозволяє найкраще зрозуміти, де потрібно розташувати елементи протипожежної системи. Крім того планування дозволяє краще зорієнтуватися в тому, скільки закуповувати обладнання.

Перед початком безпосередніх робіт фахівці виконують розрахунок вартості монтажу пожежної сигналізації. Для кожного проекту така процедура виконується індивідуально. Вартість робіт залежить першочергово від таких факторів, як:

  • загальна площа приміщень;
  • складність роботи;
  • особливості побудови.

Після виконання всіх детальних розрахунків, підбивається загальна сума і потім виконується узгодження з клієнтом. Якщо замовника все влаштовує, тоді і тільки тоді починається виконання всіх намічених робіт.

Установка системи пожежної безпеки складається відразу з декількох процедур:

  1. Прокладання ліній кабелів. Роботи такого типу виконуються ще до того як всередині приміщення буде завершено ремонт. Суть всього лише в тому, що є всі шанси пошкодити декорування. Тому такі моменти замовнику варто заздалегідь обговорити з компанією-виконавцем.
  2. Підключення встановленого обладнання. Кількість його залежить безпосередньо від чисельності деталей на згаданих раніше плани.
  3. Виконання перевірочного запуску всієї системи в цілому. Вкрай важливо упевнитися, що все працює як треба. Адже від надійності електроніки залежить, в першу чергу. Безпека людей.

Потім клієнт приймає готову роботу і на цьому виконання послуги офіційно завершується. Тепер справа залишається за професійним технічним обслуговуванням, яке потрібно проводити час від часу. Воно необхідне, щоб переконатися в стабільності роботи, а також, щоб попереджати всі можливі неполадки. Не можна допускати ризику, що система зламається в момент небезпеки.

Співробітники нашої компанії володіють багаторічним досвідом. Тому виконувати розрахунок вартості монтажу пожежної сигналізації, а також багато інших слуги (як, наприклад, проектування та підключення протипожежної системи) на найвищому рівні.

Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі
Чому ми
Гарантійне обслуговування 24 місяці
КП за 1 годину
Безкоштовний виїзд інженера не пізніше 24 годин
Більше 17 років успішної роботи
Весь спектр послуг від проектування до обслуговування
Кваліфікований персонал
Ми забезпечимо Вашій компанії
Захист від пожежі
Індивідуальні проекти
Монтаж системи
Цілодобовий моніторинг
Виїзд групи реагування
Технічна підтримка 24/7/365
Регламентне і сервісне обслуговування
Пожежна безпека під ключ
Офіс
Кафе
Банк
Магазин
Склад
Аптека
Готель
Ресторан
Ювелірний магазин
Автосервіс
Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі
Ми організували роботу пожежної безпеки
Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі