Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Правила пожежної безпеки

З пожежею жартувати не можна. Аж надто дорого обходяться такі жарти - і в матеріальному плані, і в плані людських жертв. Вогонь - це справжня бурхлива стихія, яка вимагає до себе поваги і не прощає недбалості. Не дарма кажуть, що правила пожежної безпеки прописані кров'ю. І якщо немає бажання поповнити сумну статистику, краще їх дотримуватися.

Наша компанія надає повний комплекс послуг для організації пожежної безпеки, як на підприємстві, так і вдома. Тому, звернувшись до нас, ви зможете не вникати в усі тонкощі даного питання, при цьому бути впевненими у своїй безпеці.

Правила пожежної безпеки: що дає їх дотримання?

Питання, звичайно, риторичне. Можна знайти масу думок про те, що це марна трата грошей і зайва обережність. Як і про те, що це зайва обережність, адже пожежа - явище нечасте. Але ось той, хто з ним хоч раз зіткнувся, з цими твердженнями не погодиться. Полум'я може виникнути буквально з самої дрібниці - досить просто іскри в невдалому місці і в невдалий час. При цьому, якщо вогонь вже розбушувався, зупинити його вкрай складно. Навіть досвідчені пожежники бувають безсилі і все, що в їх силах - не допустити подальшого поширення.

Тому буде не зайвим подбати про те, щоб у пожежі було якомога менше шансів на перемогу. Для цього доцільно:

  1. Виявити найбільш ймовірні місця загоряння. Наприклад, в будинку найменш ймовірно загоряння в санвузлі, ніж на кухні.
  2. Виявити місця, що представляють найбільшу цінність - пожежа в яких принесе найбільші втрати. Ці місця потрібно захистити максимально.
  3. Розробити план евакуації. Люди - найвища цінність. Тому важливо розробити правильний план евакуації і розмістити покажчики в потрібному напрямку, адже при надзвичайній ситуації, не всі зможуть зорієнтуватися, а зволікання може коштувати життя.
  4. Розробити систему оповіщення при пожежі. Це можуть бути і звукові, і світлозвукові сигналізатори. Вони спрацьовувати можуть або за допомогою управління людиною, і при появі задимлення - завдяки встановленим датчикам задимлення.
  5. Обладнати об'єкт засобами пожежогасіння. Вони підбираються строго з урахуванням особливостей об'єкта. Їх призначення - гасіння мінімального загоряння або можливість стримати пожежу від поширення на велику площу до приїзду пожежної служби.

Дотримання правил пожежної безпеки дозволить вам мінімізувати втрати в разі пожежі.

Як підібрати інструменти для забезпечення пожежної безпеки?

Для того щоб вкладення коштів було інвестовано безглуздим і виправдало себе, краще довіритися фахівцям. Адже навіть вогнегасники бувають різні і підходять для гасіння різних речовин. Отримати повну консультацію, придбати засоби для реалізації правил пожежної безпеки та замовити монтаж ви можете, звернувшись в нашу компанію. Наші співробітники постійно підвищують свою кваліфікацію і є справжнім профі в даному питанні. Будемо раді бути корисними вам!