Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Пожежна сигналізація відео

Пожежна сигналізація - необхідна система для безпеки квартири, будинки і різних об'єктів. Установка дозволяє виявити, вчасно зреагувати, усунути загоряння і запобігти пожежі.

Пожежна сигналізація, відео якої можна побачити на нашому сайті, складається з безлічі технічних пристроїв, які виявлятимуть виникнення диму і вогню. За допомогою спеціальних елементів установка сигналізує про пожежу, а також виробляє гасіння.

З чого складається пожежна система?

Пристрій пожежної безпеки складається з комплексу приладів:

 1. Приймально-контрольний датчик - на нього надходять сигнали від датчиків тривоги.
 2. Вловлювачі диму - визначають перші ознаки загоряння датчики.
 3. Джерело живлення - обладнання, яке забезпечує безперебійне електроживлення всього ланцюга сигналізації.
 4. Виконавчі пристрої по периферії.

Система пожежної безпеки може включати центральне управління. При установці на об'єктах, воно виглядає як панель для можливості здавна команд.

Різновиди пожежних систем

Пристрої пожежної безпеки бувають трьох видів:

 1. Порогова. Застосовується на малих об'єктах при слабкій і середнього небезпеки пожежі. Структурна особливість такої системи - радіально розташовані шлейфи, які виходять з приймально-контрольних пристроїв і містять датчики.
 2. Адресно-опитувальна. Відмінність цієї пожежної системи в особливості зв'язку контрольних приладів з сповіщають. Контролюючий пристрій періодично самостійно опитує ланцюжок про зміни роботи, справності датчиків.
 3. Адресно-аналогова. На сьогоднішній день - це найбільш популярний і оптимальний вид пожежної сигналізації. Приймально-контрольний прилад має більш складне вдосконалений пристрій, що дозволяє обробляти інформацію з датчиків і приймати рішення про подачу сигналу.

Принцип роботи пожежної системи

Коли сталася пожежа, датчики вловлюють дим і підвищення температури. Система починає функціонувати за певним принципом. Спочатку включається сповіщає система для запуску процесу евакуації. Потім можливо визначити місце локалізації пожежі. Система пожежної безпеки повністю контролює процес, запускаючи системи гасіння за допомогою відповідних елементів ланцюга.

Замовлення системи пожежної безпеки

Наша компанія має величезний досвід в монтажі і обслуговуванні систем пожежної безпеки. Ми пропонуємо провести надійну установку на виробництвах, в будинках і різних об'єктах. Висока якість роботи при доступній вартості - головні переваги співпраці з нами.

Переваги FireSecurity:

 • консультація провідних експертів при підборі;
 • високоякісні комплектуючі, матеріали від надійних виробників;
 • швидка професійна установка системи;
 • кваліфіковане технічне обслуговування.

Отримати консультацію та дізнатися, як виглядає пожежна сигналізація, відео роботи, її вартість, особливості установки можна на нашому сайті і за запитом у менеджерів.