Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Пожежна сигналізація: охорона праці

З метою своєчасного оповіщення про пожежу, включення системи пожежогасіння і виклику команди професійних пожежних встановлюється система пожежної сигналізації. Її призначенням є оперативна передача даних про спалах в чергову службу, яка, швидко реагуючи, вживає заходів до гасіння вогнища загоряння.

Крім того, пожежна сигналізація охорона праці при певних налаштуваннях має можливість віддалено задіяти вогнегасники і оповістити людей про вимушену евакуацію. Установка пожежної сигналізації, як ключового елементу безпеки, актуальна для громадських, комерційних і приватних об'єктів. Вона являє собою досить складну систему обладнання, до якого пред'являється ряд вимог на відповідність держстандартам і протипожежним нормам. Проектування і монтаж пожежної сигналізації необхідно довіряти виключно професіоналам.

Пожежна сигналізація і її пристрій

Будь-яка пожежна сигналізація охорона праці, незалежно від типу і розміру, включає наступні пристрої:

  • • сповіщувачі (датчики), що представляють собою сприйнятливі детектори, що реагують на горіння за допомогою аналізу даних зовнішнього середовища;
  • • приймально-контрольні панелі, які беруть і аналізують дані, що надійшли з датчиків;
  • • виконавчі периферійні пристрої: пульти управління, реле, джерела безперебійного живлення та сповіщувачі;
  • • блок індикації, що представляє собою програму на базі ПК.

Пожежна сигналізація реагує на задимлення, підвищення температури повітря, джерела відкритого вогню і чадні гази. Для забезпечення реакції на перераховані фактори підбираються спеціалізовані датчики. Вони бувають тепловими і димовими. Розрізняють також датчики полум'я і мультисенсорні, які реагують на ряд негативних факторів. Часто систему доповнюють звуковими сповіщувачами, камерами.

Етапи установки пожежної сигналізації

Послугу проектування та монтажу пожежної сигналізації слід довіряти спеціалізованої бригаді, що дотримує встановлені норми і стандарти. Без дотримання цієї вимоги об'єкт не буде прийнятий до експлуатації, а власник буде оплачувати штрафи. При проведенні робіт на належному рівні професіонали компанії FireSecurity дотримуються такій черговості:

  1. Проектування. Проект розробляється індивідуально і передбачає ефективне розміщення необхідних елементів.
  2. Укладання кабельних трас. Роботи здійснюють, виходячи з вимог проекту. Наші фахівці поряд з правильною прокладкою забезпечують естетичність ліній, їх захист від зовнішніх факторів.
  3. Монтаж обладнання. Згідно з проектом всі зазначені місця обладнуються активними елементами системи: датчиками, камерами, засобами пожежогасіння.
  4. Пусконалагоджувальні роботи. Після монтажу всіх елементів проводять настройку системи для коректної її роботи.
  5. Здача в роботу, навчання співробітників. Це завершальний етап, коли систему здають в експлуатацію, призначають відповідальних, навчають їх.

Звертаючись до нас - в компанію FireSecurity, ви можете бути впевненими, що пожежна сигналізація охорона праці буде спроектована і встановлена ​​згідно із затвердженою документації. Наші фахівці в короткі терміни проведуть установку, правильну настройку датчиків пожежної сигналізації, з огляду на специфіку приміщення, виробництва. Десятки реалізованих проектів - кращий аргумент на нашу користь.