Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Пожежна безпека в офісі

Як правило, всі офіси приблизно схожі один на одного. У них немає особливо небезпечних матеріалів, шкідливих і вибухонебезпечних речовин. По крайней мере, їх не повинно бути там. Папери, каталоги, офісні меблі, техніка - ось приблизний список того, що є в більшості офісів. Все ніби стандартно, ось тільки деякі офіси пожежі обходять стороною, а ось деяким не щастить.

Для того щоб пожежна безпека в офісі була дійсно на висоті, має сенс не пускати її на самоплив, а довіритися професіоналам. Для цього знадобиться розробити план для запобігання пожежі і забезпечити приміщення усіма необхідними засобами для боротьби з вогнем.

Пожежна безпека в офісі: з чого почати?

У непідготовленої людини навряд чи вийде організувати дійсно ефективну систему пожежної безпеки. Звичайно, є чимало інформації в інтернеті, але от наскільки вона правдива і вийде її застосувати саме до вашого приміщення?

При цьому ризикувати з вогнем, м'яко кажучи, небезпечно - будь неувага до цієї ситуації може закінчитися сумно, принести не тільки серйозний майновий збиток, але і привести до людських жертв. Для того щоб не дати вогню додаткових шансів, важливо щоб пожежна безпека в офісі була на належному рівні. Для цього наша компанія пропонує:

  • Консультація фахівців. Запропонуємо найбільш правильні і вигідні з економічної точки зору рішення, які найбільш ефективні в умовах вашого офісу. Виявимо всі найбільш слабкі місця, які потребують особливої ​​уваги.
  • Складання плану по пожежної безпеки. Письмово складемо схему розміщення інвентарю, пожежних виходів і план дій на випадок пожежі.
  • Засоби для гасіння вогню і система пожежної сигналізації. У нашому інтернет-магазині представлені всі найсучасніші системи пожежної сигналізації і предмети для гасіння вогню. Всі вироби мають сертифікати якості та відповідності вимогам, прийнятим в нашій країні. Ми не працюємо з неякісними підробками.
  • Монтаж пожежної сигналізації та іншого обладнання. Наші фахівці можуть виконати всі роботи по монтажу придбаної техніки. Працюємо швидко, виїжджаємо оперативно, у зручний для вас час. На всі роботи видаємо гарантію.

З нами обладнати офіс досить просто, адже всі турботи ми візьмемо на себе.

Пожежна безпека в офісі: гарантійне та пост-гарантійне обслуговування

Для того щоб система завжди була в повній бойовій готовності і не підвела в невідповідний момент, важливо вчасно обслуговувати її. Наприклад, вогнегасники потрібно раз на рік перевіряти і робити їх перезаправку. Якщо ж навіть невелике займання мало місце бути, необхідно відразу ж провести ревізію і заміну використаного інвентарю. Також і з більшістю інших засобів пожежогасіння - їм важливо завжди бути в бойовій готовності. Деякі вироби потребують перевірки 2 рази в рік, декому достатньо 1 разу за рік.

Наші співробітники візьмуть на себе всі роботи по виявленню дефектів, а при необхідності зроблять обслуговування або заміну елементів системи. Також можемо запропонувати підготовку персоналу і провести лекції-тренінги з приводу дій на випадок пожежі.

З нами пожежна безпека в офісі досягається простіше і є ефективною. Будемо раді бути корисними для вас.