Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Пожежна безпека в школах і дитячих садах

Діти - найцінніше в житті будь-якого батька. І віддаючи їх в школу або садок, батьки хочуть бути на 100% впевнені в тому, що їх чадо в цілковитій безпеці, в тому числі і від пожежі. Та й скажемо чесно: пожежа в дитячому навчальному закладі - це справжній жах. Дітей і так не завжди вдається організувати, а в стані паніки, незмінно починається хаос. Діти не слухають і не чують, поводяться непередбачувано, а це практично завжди веде до травматизму.

Природно, застрахуватися і уберегтися від усього ніяк не вийде, але пожежна безпека в школах і дитячих садах однозначно повинна бути на висоті. І ми готові допомогти в цьому питанні. На нашому рахунку безліч вдало реалізованих проектів. Фахівці щорічно проходять тематичні курси, тренінги та завжди залишаються в курсі всіх новинок і інноваційних методик реалізації захисту від вогню приміщень будь-якого класу.

Пожежна безпека в школах і дитячих садах: з чого почати?

За правилами, пожежна безпека в школах і дитячих садах повинна бути реалізована на вищому рівні. І за її відсутність накладається штраф, а в разі виникнення надзвичайної ситуації та травмування або загибелі підопічних, відповідальним людям «світить» чималий термін. Тому краще спочатку подбати про те, щоб у пожежі не було жодного шансу, а ваші вихованці були повністю захищені.

Починати її реалізацію потрібно з таких кроків:

  1. Огляд приміщення. Тільки оглянувши все професійним поглядом і вникнувши в специфіку наявного об'єкта і комунікацій на ньому, можна побудувати правильний план реалізації проекту. Такий підхід дозволить максимально охопити проблемні зони, при цьому виключить зайві витрати.
  2. Визначення бюджету. На жаль, вище сіючи не стрибнеш і у будь-якого об'єкта є певний бюджет, за межі якого немає можливості вийти. Тому дуже важливо правильно вибрати стратегію, щоб і досягти бажаного результату, і не вийти за рамки запланованої суми.
  3. Підбір комплектуючих. В асортименті нашого онлайн-магазина є всі сучасні пристрої для забезпечення пожежної безпеки, в тому числі в школах і дитячих садах.
  4.  Установка засобів пожежної безпеки. Якщо необхідно, запропонуємо послуги наших установників і швидко проведемо весь комплекс робіт. Майстри працюють якісно і гранично акуратно.
  5. Обслуговування засобів оповіщення та пожежогасіння. Навіть найякісніша техніка потребує обслуговування. При грамотному підході і своєчасному виконанні маніпуляцій, техніка буде служити безвідмовно протягом багатьох років. Наша компанія надає гарантійний і пост-гарантійний сервіс.

Пожежна безпека в школах і дитячих садах: чи варто економити?

Пожежна безпека в школах і дитячих садах - обов'язкова умова для роботи установи. Але ж фінансування не завжди є в належному обсязі ... Так як же бути? Робити все за правилами або економити? А економити на цьому не можна категорично. І не потрібно! У нашій компанії цілком прийнятні ціни, тому точно зможемо вкластися в ваш бюджет, причому без втрати в якості. Звертайтеся!