Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

План евакуації при пожежі

Найголовніше під час пожежі - зберегти людські життя і здоров'я. А для цього важливо правильно розробити план евакуації при пожежі. Він повинен бути добре продуманий і простий в реалізації. Наша компанія спеціалізується на пожежну безпеку. Для своїх клієнтів пропонуємо не тільки обладнання, а й кваліфіковані консультації та встановлення засобів пожежогасіння.

План евакуації при пожежі: як розробити?

Основне призначення плану евакуації при пожежі - захист людей від цієї підступної кровожерливої ​​стихії. І, так як пожежа простіше попередити, ніж з ним боротися і ліквідувати його наслідки, правильним рішенням буде передбачити можливу ситуацію і діяти на випередження.

Правила пожежної безпеки припускають обов'язкову наявність шляхів відступу людей. Вони повинні вибиратися, відповідно таким вимогам:

  1. Розмір об'єкта. Чим більша площа у об'єкта, тим більша кількість пожежних виходів повинно бути передбачено. В іншому випадку, люди просто не встигнуть евакуюватися, бігаючи по лабіринтах у пошуках єдиного виходу. Та й велике скупчення людей плюс паніка - не сприятимуть організованому виходу. Може утворитися тиснява і травматизація.
  2. Простота використання пожежного виходу. По-перше, біля нього не повинно бути нагромаджень - в разі товкучки всі ці предмети будуть заважати і стануть додатковим джерелом ризику. По-друге, вихід повинен бути постійно в робочому стані - неприпустима несправність запірних механізмів, адже пожежа може початися в будь-який момент і часу на виправлення несправності не буде.
  3. Наявність карти за планом евакуації. Люди повинні мати уявлення куди бігти під час пожежі, щоб у разі чого не загубитися.
  4. Наявність сигналізаторів про початок пожежі. Це можуть бути як звукові або світлові сигналізатори, так і світлозвукові. Як тільки з'явиться небезпека вони сповістять всіх про необхідність евакуюватися.
  5. Покажчики. Навіть, якщо пожежний вихід легко помітний, потрібно встановити покажчики, які показують напрямок руху до виходу з будь-якої частини приміщення. Ці покажчики мають бути добре помітні. Причому, бажано, щоб вони були видні не тільки при висвітленні, а й в темряві, адже під час пожежі часто відбувається знеструмлення.

Наші фахівці проконсультують про те, що краще вибрати саме у вашій ситуації. А, при необхідності, виїдуть на місце і зроблять установку замовленого обладнання.

План евакуації при пожежі: не забуваємо про засоби пожежогасіння

Так як пожежа простіше локалізувати або загасити в самому початку, на кожному об'єкті повинні бути кошти для гасіння вогню. Їх вибирати потрібно виходячи з багатьох параметрів, включаючи специфіку приміщення і того, що в ньому знаходиться, адже різні матеріали горять по-різному і їх гасіння теж відрізняється. У нашому асортименті є кошти для гасіння будь-якого пожежі. При цьому ціни більш, ніж доступні. Звертайтеся прямо зараз!