Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Організаційні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки

Організаційні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки

Ефективною і важливою профілактикою пожежі на виробничих ділянках різної галузевої специфіки і в інших установах покликані стати заходи, що забезпечують пожежну безпеку. При цьому ці заходи повинні бути виконані своєчасно і грамотно.

Необхідність відповідної роботи регламентується чинним законодавством, тому ігнорування загрожує для керівництва об'єктів штрафами, аж до призупинення або припинення діяльності промислових та інших структур.

Заходи щодо забезпечення пожежної безпеки: сутність поняття

Застосування цих заходів вимагає від суб'єктів господарювання ряду дій, метою яких мінімізація загрози пожежі. Керівникам в зв'язку з цим слід призначити осіб, відповідальних за дотримання технологій, розташування виробленого товару, застосування протипожежного захисного обладнання, а також організацію спеціального навчального процесу персоналу.

Крім цього, організаційні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки припускають оформлення інструкцій про запобігання виникненню пожежі, маркування пожежного інвентарю, розробку напрямків екстреного виходу співробітників з небезпечної зони під час спалахів, проведення розрахунків, які дозволяють визначити категорію приміщення в плані його вогненебезпечності і іншу важливу діяльність.

Для виконання комплексу цих заходів необхідно не тільки час, яким власники підприємств мають у своєму розпорядженні не завжди, але і відповідна компетентність. Комплексні заходи, що забезпечують пожежну безпеку і організовані на високому професійному рівні, пропонує компанія Fire Security.

Якого виду заходу включає наш сервіс?

У нашій компанії ви зможете замовити найбільш важливі відповідні заходи, що вимагають спеціальних практичних умінь і досвіду:

  • експертизу, діагностують стан пожежної безпеки виробничої або іншої організації або її окремої зони;
  • декларацію, що визначає відповідність матеріально-технічної бази організації законодавчим нормам протипожежної безпеки;
  • аудиторські перевірки фахівців, пов'язані з пожаробезопасностью об'єкта;
  • розрахунки, що визначають час, який займе евакуація співробітників в ситуації пожежі;
  • навчання дотриманню пожежної безпеки;
  • консультації по темах, пов'язаних з попередженням пожеж.

Наші кваліфіковані фахівці, які виконують організаційні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки, також займаються визначенням категорій будівель, їх інтер'єрів і об'єктів зовнішнього розташування, що відповідають класу їх вогненебезпечності і класу зони відповідно до ДНАОП 0.00-1.32-01.

Наші послуги також включають розробки проектів, встановлення та подальше обслуговування надійних систем сигналізації останнього покоління, що відповідають державним законодавчим нормам.

У професіоналізмі і надійності компанії Fire Security переконалося безліч клієнтів. Ми гарантуємо оперативність послуг, їх якість і вашу максимальну безпеку, при цьому практикуємо індивідуальний підхід до кожного замовника, а наша цінова політика відрізняється демократичністю і гнучкістю.

Наша діяльність ліцензована - звертаючись в Fire Security, ви зможете бути впевнені, що ми виконаємо всі організаційні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки якісно! Звертайтеся, телефонуйте нам або пишіть по електронній пошті - довіряйте кращим!