Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Організація пожежної безпеки на підприємстві

За діючими законами України, повинна проводитися належним чином організація пожежної безпеки на підприємстві. Це правило необхідно неухильно дотримуватися, адже ухилення від нього може мати жахливі наслідки. І мова не про штрафи від перевіряє компанії. Будь-яку пожежу несе руйнування і викликає суттєві розтрати на усунення його наслідків.

Наша компанія надає послуги в даній сфері вже протягом багатьох років. Ми постійно проводимо підвищення кваліфікації наших співробітників, беремо участь в тренінгах, виставках, майстер-класах і все для того, щоб залишатися в курсі останніх новинок, пропонувати клієнтам найсучасніші рішення.

Організація пожежної безпеки на підприємстві: коли приступати?

Як тільки ви задалися цим питанням, вже потрібно починати. У цьому питанні не повинно бути зволікань, адже пожежа може початися в будь-який момент. І навіть якщо ви і ваш персонал відрізняєтеся абсолютної акуратністю, а підприємство ніяк не пов'язане з пожежонебезпечними речовинами, займання цілком ймовірно. Наприклад, це може бути людський фактор - забутий джерело вогню, неакуратне поводження з ним, куріння. Та й скачки в електромережі і замикання електроприладів не варто випускати з уваги, адже від них не застрахований ніхто.

В ідеалі, організація пожежної безпеки на підприємстві повинна починатися до початку роботи цього підприємства. Але, якщо вже так склалося, що до цього часу підприємство працювало без необхідних заходів, варто приступити до їх реалізації якомога швидше.

Як проходить організація пожежної безпеки на підприємстві?

Звичайно, ви можете самостійно вивчити це питання від і до, стати справжнім гуру в даній темі. Але чи варто так ускладнювати? Все буде набагато простіше, якщо ви звернетеся до нас. Ми гарантуємо максимально уважний підхід і підтримку кращих фахівців.

Ось як проходить організація пожежної безпеки на підприємстві, якщо доручити її нам:

  1. Виїзд фахівця для огляду і складання кошторису. На різних підприємствах повинні бути різні методи реалізації пожежної безпеки. Все залежить від розміру і конфігурації об'єкта. Також важливий тип об'єкта і те, що саме на ньому міститься, що саме потрібно захищати від вогню. Наприклад, навіть вогнегасники для гасіння різних матеріалів необхідні різні.
  2. Складання кошторису. Оглянувши об'єкт і ознайомившись з наявним бюджетом, наші співробітники складуть повний кошторис. Вона може включати, як тільки матеріали, так і послуги з проектування та монтажу.
  3. Підписання договору або оплата. Якщо вам потрібно не тільки просто замовити комплектуючі, а й послуги з монтажу, готові підписати договір на установчі роботи. Якщо ж вам монтаж не потрібен - наш онлайн-магазин до ваших послуг.
  4. Поставка комплектуючих. Після оплати оперативно відправимо ваш замовлення в будь-яку точку України. А якщо замовлений ще і монтаж - привеземо самостійно і встановимо найближчим часом.

Ось так легко можна забезпечити пожежну безпеку на будь-якому об'єкті.

Чому організацію пожежної безпеки на підприємстві варто доручити нам?

Причин тому багато, але основне - це те, що у нас представлена ​​тільки сертифікована продукція з правильними термінами придатності і умовами зберігання. А ще ми пропонуємо повний комплекс послуг, включаючи пост гарантійне обслуговування. Звертайтеся, з нами організація пожежної безпеки на підприємстві пройде легко!