Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі

Замовити навчання пожежної безпеки цивільного захисту

Навчання пожежної безпеки цивільного захисту

Цивільний захист є обов'язковою функцією держави щодо захисту своїх територій та мешканців, а також навколишньої природи від настання надзвичайних ситуацій. Завдання її - попередження небезпечних ситуацій і усунення наслідків, надання допомоги постраждалим. Так, навчання пожежної безпеки цивільного захисту є строго обов'язковою вимогою, запропонованим на рівні українського законодавства. Чітке дотримання всіх правил - це гарантія збереження життя.

Організація навчання пожежної безпеки цивільного захисту

Навчання основам цивільного захисту повинно бути організовано в будь-якій установі, незалежно від форми власності та підпорядкування. До завдань суб'єктів господарювання у сфері цивільного захисту належить навчання співробітників основним правилам пожежної, а також техногенної безпеки, і проведення спеціальних тренувань.

Порядок проведення навчальних заходів затверджений постановою №444 Кабінету міністрів України. У цьому документі визначено структуру, різновиди, а також механізм навчання населення в питаннях поведінки в надзвичайних ситуаціях. Також в документі пропонується, що співробітники повинні щороку проходити інструктаж щодо пожежної безпеки, а також поведінки в надзвичайних ситуаціях конкретно на робочому місці.

Перед тим як приступити до основних обов'язків, а також в подальшому раз в три роки посадові особи зобов'язані проходити навчальну програму і подальшу перевірку отриманих знань в питаннях пожежних безпек. Що стосується кандидатів на зайняття посад, пов'язаних з високою пожежною небезпекою, вони зобов'язані попередньо пройти спеціальне навчання. Надалі ці співробітники повинні раз на рік проходити перевірку знань в питаннях цивільного захисту та пожежної безпеки.

Деталі навчального процесу

Безпосереднє навчання здійснюється залежно від місця зайнятості:

 • на роботі;
 • на навчанні;
 • за місцем прописки.

Сам навчальний процес складається з таких елементів:

 1. навчання в освітніх установах;
 2. навчання на підприємстві;
 3. навчання керівництва і фахівців з питань загальної безпеки поза підприємства;
 4. самостійне навчання.

Спецпідготовка на об'єктових навчаннях.

Програми навчання пожежної безпеки цивільного захисту

Ці програми створюються і затверджуються на базі програм і методичних вказівок, які в свою чергу проходять перевірку і затверджуються територіальними адміністраціями та органами місцевого самоврядування.

Види програм існують такі:

 1. Загальна підготовка співробітників. Має на увазі навчання правильній поведінці в надзвичайних ситуаціях, а також спеціальним навичкам застосування засобів індивідуального захисту та надання першої допомоги постраждалим.
 2. Спецпідготовка складу спецслужб. Знайомить з обов'язками і навичками використання різної техніки та приладів, пов'язаних з цивільним захистом. Включаючи також користування засобами індивідуального захисту і проведення рятувальних операцій.
 3. Допоміжна підготовка співробітників об'єктів високої небезпеки. Пропонує поглиблені знання, пов'язані з техногенною безпекою. Включаючи також джерела небезпеки і різні речовини, які можуть стати причиною надзвичайних ситуацій.
 4. Пожежно-технічний мінімум для співробітників професій, потенційно пов'язаних з високою пожежною небезпекою. Має на увазі підвищення загальних знань, ознайомлення з заходами ПБ і діями при виникненні спалаху. А також оволодіння практичними навичками користування засобів пожежогасіння, включаючи монтажі пожежної сигналізації.
 5. Особлива прискорена підготовка співробітників до дії в конкретний період. Програма розроблена для підприємств, які продовжують працювати навіть у воєнний час. Наказує навчання захисту населення від наслідків різних надзвичайних ситуацій.

Своєчасне проходження будь-якої з перерахованих програм є обов'язковим. Оскільки, перш за все, від отриманих знань безпосередньо залежить збереження людських життів.

Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі
Чому ми
Гарантійне обслуговування 24 місяці
КП за 1 годину
Безкоштовний виїзд інженера не пізніше 24 годин
Більше 17 років успішної роботи
Весь спектр послуг від проектування до обслуговування
Кваліфікований персонал
Ми забезпечимо Вашій компанії
Захист від пожежі
Індивідуальні проекти
Монтаж системи
Цілодобовий моніторинг
Виїзд групи реагування
Технічна підтримка 24/7/365
Регламентне і сервісне обслуговування
Пожежна безпека під ключ
Офіс
Кафе
Банк
Магазин
Склад
Аптека
Готель
Ресторан
Ювелірний магазин
Автосервіс
Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі
Ми організували роботу пожежної безпеки
Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі